Szpitale, kliniki i przychodnie

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Klinika Zdrowia i Urody Art-Medica s. c.

Macie Państwo kłopoty dermatologiczne? Potrzebują relaksującego masażu? A może chcieliby Państwo poprawić jakąś część własnego wyglądu? Właśnie trafili Państwo na najlepszych fachowców, jacy mogą pomóc zakończyć takie problemy.

Stomatolog konin

Dental Care od wielu lat prowadzi profesjonalny i nowoczesny gabinet stomatologiczny oferując swoim klientom nie tylko typowe usługi, ale również działa jako chirurg stomatologiczny. Zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów stoi zawsze na najwyszym miejscu, dzięki czemu gabinet cieszy się dużym zainteresowaniem.

Mark Protetik Protezy Kończyn

Mark Protetik to kompleks powstały po połączeniu kilku podmiotów i pracowni ortopedycznych i protetycznych w Konstancinie-Jeziorenej. Specjalizuje się w produkcji zaopatrzenia ortopedycznego tworząc indywidualne, zaawansowane protezy i ortezy.

Klinika leczenia bólu

W czasie badania wstępnego lekarz zbierze informację na temat charakteru i nasilenia dolegliwości bólowych. Analizie zostanie poddana dokumentacja zgromadzona w trakcie dotychczasowego leczenia. Lekarz, mając na uwadze dane zebrane w trakcie badania zaproponuje odpowiednie leczenie i wyjaśni zakres działania poszczególnych metod stosowanych w naszej klinice. Państwa stan kliniczny będzie monitorowany poprzez kontrolne wizyty lekarskie.

Leczenie alkoholizmu - NGM Kraków

Profesjonalna klinika NGM Poznań oferuje kompleksowe leczenie alkoholizmu.Niesiemy pomoc uzależnionym od lat z wielkim zaangażowaniem.

Hipertermia | Polski Instytut Hipertermii Onkologicznej Sp. z o.o.

Hipertermia w Polsce. Hipertermia w Gdańsku. Hipertermia na pomorzu. Znaczenie hipertermii w leczeniu chorób nowotworowych.