Niepełnosprawni

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Winda-schodowa.com.pl: Likwidujemy bariery architektoniczne

Schody. Teoretycznie do pokonania, praktycznie nie każdy człowiek jest w stanie po nich zejść czy po nich wejść. Chodzi tutaj o osoby starsze, a także osoby niepełnosprawne.

Centrum Wózków Inwalidzkich

Centrum Wózków Inwalidzkich to doświadczeni specjaliści w zakresie dobierania sprzętu medycznego. Firma istnieje od roku 2014 i od owego czasu zdążyła znacznie się rozwinąć, żeby móc jeszcze lepiej rozumieć potrzeby klientów.

Mark Protetik Protezy Kończyn

Mark Protetik to kompleks powstały po połączeniu kilku podmiotów i pracowni ortopedycznych i protetycznych w Konstancinie-Jeziorenej. Specjalizuje się w produkcji zaopatrzenia ortopedycznego tworząc indywidualne, zaawansowane protezy i ortezy.

JaPacjent24.pl Portal społecznościowy dla pacjentów powracających do zdrowia.

Chorujesz? Nie jesteś sam, dołącz do nas! Poznawaj nowych ludzi, dziel się swoimi przeżyciami i doświadczeniami, wspieraj i znajdź wsparcie w innych! Ciesz się z życia!

Ab-med Sklep medyczno-ortopedyczny Tarnów

Sklep ortopedyczno - medyczny „ AB – Med” zajmuje się zaopatrzeniem osób w sprzęt medyczny, rehabilitacyjny, ortopedyczny oraz środki pomocnicze. Zaopatrują się u nas zarówno klienci indywidualni jak i grupowi. Posiadamy kompetentny i miły personel, który zawsze służy fachową pomocą przy doborze potrzebnego produktu. Naszym priorytetem jest dobro pacjenta oraz rzetelna i profesjonalna obsługa. Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Pieluchy dla dorosłych. Wszystko o inkontynencji.

Jeśli borykasz się problem inkontynencji, chcesz dowiedzieć się więcej o produktach higienicznych, chcesz dowiedzieć się jak uzyskać refundację NFZ na środki pomocnicze lub nie wiesz jaki produkt jest dla Ciebie odpowiedni tutaj znajdziesz odpowiedz.