Niepełnosprawni

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Praca opiekunki w Niemczech i Szwajcarii - Caring Personnel

Caring Personnel - Swoje usługi kierujemy do osób, które potrzebują wsparcia dla swoich najbliższych, którzy ze względu na stan zdrowia nie są samodzielni, oraz do osób, które poszukują pracy na stanowisku opiekunki bądź opiekuna.

Winda-schodowa.com.pl: Likwidujemy bariery architektoniczne

Schody. Teoretycznie do pokonania, praktycznie nie każdy człowiek jest w stanie po nich zejść czy po nich wejść. Chodzi tutaj o osoby starsze, a także osoby niepełnosprawne.

Centrum Wózków Inwalidzkich

Centrum Wózków Inwalidzkich to doświadczeni specjaliści w zakresie dobierania sprzętu medycznego. Firma istnieje od roku 2014 i od owego czasu zdążyła znacznie się rozwinąć, żeby móc jeszcze lepiej rozumieć potrzeby klientów.

Mark Protetik Protezy Kończyn

Mark Protetik to kompleks powstały po połączeniu kilku podmiotów i pracowni ortopedycznych i protetycznych w Konstancinie-Jeziorenej. Specjalizuje się w produkcji zaopatrzenia ortopedycznego tworząc indywidualne, zaawansowane protezy i ortezy.

JaPacjent24.pl Portal społecznościowy dla pacjentów powracających do zdrowia.

Chorujesz? Nie jesteś sam, dołącz do nas! Poznawaj nowych ludzi, dziel się swoimi przeżyciami i doświadczeniami, wspieraj i znajdź wsparcie w innych! Ciesz się z życia!

Ab-med Sklep medyczno-ortopedyczny Tarnów

Sklep ortopedyczno - medyczny „ AB – Med” zajmuje się zaopatrzeniem osób w sprzęt medyczny, rehabilitacyjny, ortopedyczny oraz środki pomocnicze. Zaopatrują się u nas zarówno klienci indywidualni jak i grupowi. Posiadamy kompetentny i miły personel, który zawsze służy fachową pomocą przy doborze potrzebnego produktu. Naszym priorytetem jest dobro pacjenta oraz rzetelna i profesjonalna obsługa. Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.