Niepełnosprawni

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Centrum Wózków Inwalidzkich

Centrum Wózków Inwalidzkich to doświadczeni specjaliści w zakresie dobierania sprzętu medycznego. Firma istnieje od roku 2014 i od owego czasu zdążyła znacznie się rozwinąć, żeby móc jeszcze lepiej rozumieć potrzeby klientów.

Mark Protetik Protezy Kończyn

Mark Protetik to kompleks powstały po połączeniu kilku podmiotów i pracowni ortopedycznych i protetycznych w Konstancinie-Jeziorenej. Specjalizuje się w produkcji zaopatrzenia ortopedycznego tworząc indywidualne, zaawansowane protezy i ortezy.

JaPacjent24.pl Portal społecznościowy dla pacjentów powracających do zdrowia.

Chorujesz? Nie jesteś sam, dołącz do nas! Poznawaj nowych ludzi, dziel się swoimi przeżyciami i doświadczeniami, wspieraj i znajdź wsparcie w innych! Ciesz się z życia!

Ab-med Sklep medyczno-ortopedyczny Tarnów

Sklep ortopedyczno - medyczny „ AB – Med” zajmuje się zaopatrzeniem osób w sprzęt medyczny, rehabilitacyjny, ortopedyczny oraz środki pomocnicze. Zaopatrują się u nas zarówno klienci indywidualni jak i grupowi. Posiadamy kompetentny i miły personel, który zawsze służy fachową pomocą przy doborze potrzebnego produktu. Naszym priorytetem jest dobro pacjenta oraz rzetelna i profesjonalna obsługa. Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Pieluchy dla dorosłych. Wszystko o inkontynencji.

Jeśli borykasz się problem inkontynencji, chcesz dowiedzieć się więcej o produktach higienicznych, chcesz dowiedzieć się jak uzyskać refundację NFZ na środki pomocnicze lub nie wiesz jaki produkt jest dla Ciebie odpowiedni tutaj znajdziesz odpowiedz.

Aparaty słuchowe

Firma Bernafon oferuje dla osób słabo słyszących najwyższej klasy aparaty słuchowe zapewniające. Aparaty słuchowe Bernafon tworzone są zawsze w oparciu o najnowocześniejszą technologię. W ofercie firmy znajdują się aparaty słuchowe o różnym stopniu zaawansowania, dostępne jako modele zauszne jak i wewnątrzuszne.