Medycyna naturalna

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Specjalistyczny Sklep Medyczny

Internetowy sklep dla alergików oraz osób z problemami dermatologicznymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i rekomendacje lekarzy alergologów.

Syogra - sprzęt rehabiltacyjny na bóle pleców i kręgosłupa

Jak się okazuje, po perfekcyjny sprzęt masujący nie musimy jechać już za granicę naszego kraju. Profesjonalny sprzęt umożliwiający masaże rehabilitacyjne dostępny jest już w naszym kraju. Ku zaskoczeniu większości w bardzo niskich cenach.

Zestaw do manicure biologicznego

Hurtownia kosmetyki profesjonalnej oferująca kosmetyki do pielęgnacji ciała i paznokci oraz narzędzia specjalistyczne do wyposażenia salonów urody.

Trądzikowi STOP - Blog o sposobach walki z trądzikiem

Z trądzikiem walczę już kilkanaście lat. Jest to walka o moją buzię z bardzo trudnym wrogiem. Przetestowałam większość maści, kremów dostępnych w aptece i drogerii. Odwiedziłam kilku dermatologów. Mam za sobą również miesiąc w szpitalu na oddziale dermatologii w Lublinie. W ciągu tylu lat mój bagaż doświadczeń jest naprawdę ogromny.

Synergy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i warunkami współpracy z firmą synergy Worldwide, której dystrybutorem jest V3synergy.pl.

Hipertermia ogólnoustrojowa - terapia leczenia nowotworów

Hipertermia ogólnoustrojowa - terapia leczenia nowotworów. Terapia hipertermii ogólnoustrojowej to innowacyjna metoda leczenia onkologicznego kojarzona z leczeniem farmakologicznym, chemioterapią i radioterapią. Sztucznie indukowany wzrost temperatury ciała stymuluje zahamowane siły gojenia, uruchamiając odpowiedź systemu immunologicznego, szczególnie w przypadkach przewlekłych lub złośliwych procesów.