Farmacja i leki

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Krople do oczu

Krople do oczu firmy Optive to nowoczesne krople które pomogą Ci w zespole tak zwanego suchego oka. Jeśli dużo pracujesz przed komputerem to koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w krople do oczu.

Aparaty słuchowe Poznań

Projekt marketingowy pod nazwą Aparaty słuchowe Poznań pragnie polecać sprzedaż i leasing aparatów słuchowych firmy Bernafon, Starkey, Audio Service, Interton, Siemens, Phonak, Oticon, Geers, Widex – Audiofon i Kind. Projekt ten został przygotowany dla promocji wielkopolskiej firmy Aparatus. Jej pracownicy dojeżdżają w razie potrzebny do pacjentów na terenie miasta Poznań i województwa wielkopolskiego.

Ab-med Sklep medyczno-ortopedyczny Tarnów

Sklep ortopedyczno - medyczny „ AB – Med” zajmuje się zaopatrzeniem osób w sprzęt medyczny, rehabilitacyjny, ortopedyczny oraz środki pomocnicze. Zaopatrują się u nas zarówno klienci indywidualni jak i grupowi. Posiadamy kompetentny i miły personel, który zawsze służy fachową pomocą przy doborze potrzebnego produktu. Naszym priorytetem jest dobro pacjenta oraz rzetelna i profesjonalna obsługa. Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Bernafon ceny

Witryna internetowa Bernafon ceny pragnie rzetelnie informować o ofercie dotyczącej aparatów słuchowych szwajcarskiej firmy Bernafon. Cyfrowe aparaty słuchowe Bernafon ceny posiadają w różnych przedziałach, odpowiednio do zaawansowania technologicznego. Firma Bernafon produkuje aparaty słuchowe najwyższej klasy, gwarantujące niezawodne działanie i komfortowy kontakt z otoczeniem.

Aparaty słuchowe Szczecin

Ton-Medica poleca program marketingowy pod nazwą Aparaty słuchowe Szczecin rekomendując aparaty słuchowe firmy Bernafon. Jednocześnie gwarantuje, że są one doskonałym wyborem, który może zaspokoić potrzeby osób niedosłyszących zarówno w głośnych jak i cichych środowiskach akustycznych.

Apteka Poznań centrum

Jeżeli szukacie Państwo całodobowej apteki w Poznaniu, gdzie profesjonalna obsługa i fachowa wiedza to standard - zapraszamy do apteki Kalifarm!