Diety i odchudzanie

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Piotr Lewandowski - dietetyk w Szczecinie

Strona Centrum Dietetyki i Aktywności - to przychodnie w których można otrzymać pomoc dietetyka w zakresie redukcji masy ciała oraz leczenia różnych dolegliwości spowodowanych błędami żywieniowymi.

Zdrowie człowieka - fakty o ludzkim zdrowiu

Portal o zdrowiu człowieka. Na stronie poruszana jest tematyka związana z dermatologią, medycyną estetyczną oraz stomatologią.

Trener osobisty Katowice

Trener osobisty Katowice Bartosz Lelonek zaprasza do współpracy. Jeśli chcesz poprawić swoją sylwetkę, wygląd i samopoczucie i jesteś ze Śląska skorzystaj z pomocy i wsparcia profesjonalnego i certyfikowanego trenera osobistego. Jestem trenerem w 100% skupionym na celu Klienta, posiadam szeroką wiedzę, którą ciągle poszerzam, a także wielkim fanem i adeptem jogi.

MasterDieta.pl - catering dietetyczny Dąbrowa Górnicza

MasterDieta to catering dietetyczny, który dostarcza swoje produkty do miast województwa śląskiego. Dieta box można zamówić do takich miast jak Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Czeladź czy Będzin, a także do innych, mniejszych miast tego regionu.

Personal Gym Treningi Personalne Łódź

Personal Gym jest siłownią i klubem fitness zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Żwirki 17. Podstawową usługą świadczoną przez nas jest trening personalny, indywidualne podejście do klienta i opieka nad jego treningiem i całym procesem żywieniowym.

Żywność eko, słodycze fit, Yerba mate, Warszawa

W ofercie sklepu Eko-Kraina znaleźć można najlepszą żywność ekologiczną. Proponujemy dużo smacznych produktów jak chociażby gotowe pieczywo bez zawartości glutenu, pyszne smakołyki fit, aromatyczna yerba mate czy wędliny od najlepszych hodowców zwierząt.