Choroby

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Specjalistyczny Sklep Medyczny

Internetowy sklep dla alergików oraz osób z problemami dermatologicznymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i rekomendacje lekarzy alergologów.

Leczenie alkoholizmu i nałogów - Poznań

Terapie leczenia alkoholizmu na najwyższym - europejskim poziomie. Pokonaj nałóg z nami - liderem leczenia alkoholizmu i nałogu alkoholowego w Poznaniu.

Leczenie alkoholizmu - wszytko o nałogu. Wrocław

Alkoholizm można wyleczyć, potrzeba jednak do tego odpowiedniej wiedzy i determinacji. Zapoznaj się z metodami leczenia alkoholizmu.

Dbaj o zdrowie w Klinice Serca

Klinika Serca to placówka, w której można zbadać się z fachowcami od zdrowia. Posiadamy długoletnie doświadczenie oraz wiedza w leczeniu i diagnozie. Służymy Państwu radą oraz pomagamy w problemach związanych ze zdrowiem.

PsychoMEDIC.pl

Wejdź na stronę naszej kliniki psychiatryczno-psychologicznej PsychoMEDIC. Leczymy: problemów z takimi zaburzeniammi zaburzenia psychotyczne, zaburzenia nerwicowe i lękowe, uzależnienia i depresja, pomoc dla DDA. Mamy takich specjalistów jak: psychiatra, psycholo, coach, psychoterapeuta, dietetyk, czy psycholog dziecięcy. Możemy także zaoferować treningi pamięci, uczenia się i uwagi w tym rehabilitacja poznawcza, psychoterapię grupową i terapię dla par a nawet wizyty domowe i pracę z ciałem. Zna

Implanty Skierniewice

Centrum Medyczne Ogrodowa to sieć filii medycznych w których przyjmują profesjonaliści z różnych dyscyplin medycznych. Znajdziesz w naszych placówkach pomoc medyczną Kardiologa po Stomatologa, wykonasz sobie implanty jak potrzeba to możesz spotkać się na wizytę z ortodontą. Zobacz koniecznie: Implanty Skierniewice.