Strony turystów i podróżników

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Przygody podróżnicze

Przygody podróżnicze są przeznaczone dla ludzi o pasji, hobby, które ciągnie ich do najegzotyczniejszych zakątków świata.

Marzena Filipczak

Strona Marzeny Filipczak, podróżującej w pojedynkę kobiety, autorki książek o samodzielnym podróżowaniu "Jadę sobie", "Między światami", "Lecę dalej".

Rejsy Sardynia Korsyka

Żeglowanie.net jest to marka będąca własnością firmy „Tortuga Sailing”, której właścicielem jest Adam Krupa. Począwszy od 2000 roku zajmuje się On organizacją rejsów, czarterami jachtów lub szkoleniami żeglarskimi.

Podbij Świat - Sklep Turystyczno-Sportowy

Z nami Podbij Świat! Wyjazd pod namiot może okazać się odjazdową przygodą, jeśli tylko się do niej właściwie przygotujesz. Zbierz przyjaciół, wybierz dziki region, który chciałbyś eksplorować, bądź wyjątkowy, zdobądź szczyt! Spakuj plecak i ruszaj na podbój świata! Podbij Świat to sklep turystyczny pełen wyjątkowych namiotów, ciepłych śpiworów i niezastąpionych karimat. Daj się ponieść, wybierz dla siebie to co najlepsze!

Blog turystyczny

Blog turystyczny relacje z wypraw i wycieczek, głównie pieszych, czasem rowerowych oraz spływów kajakowych i rzecznych. Relacje okraszone zdjęciami, filmami, mapami szlaków turystycznych i ciekawostkami.

Góry Świętokrzyskie

Portal turystyczny Multi-Grafii promuje Góry Świętokrzyskie i takie atrakcje jak Łysica, Chęciny, dąb Bartek, Święty Krzyż, Jaskinia Raj, Oblęgorek, Ujazd Krzyżtopór czy Podzamcze Piekoszowskie. Portal zawiera wybrane atrakcje turystyczne także w Kielcach polecane dla zainteresowanych turystów.