Noclegi w Polsce

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Hotel Dobczyce/ Konferencje/ Wesela/ Catering

Hotel Dobczyce na Jałowcowej Górze stanowi odpowiedź na potrzebę organizacji konferencji, spotkań biznesowych, eventów tematycznych, wesel oraz innych imprez okolicznościowych w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta przy jednocześnie dogodnej lokalizacji (tylko 25km od Krakowa). Na zaplecze hotelowe składa się 128 miejsc noclegowych. Zapewniamy duży, bezpłatny parking, nieograniczone Wi-Fi,

Ośrodek Aga Rewal

Pensjonat Aga w Rewalu zaprasza wszystkich do relaksu nad Bałtykiem. Gwarantujemy naszym gościom wygodny i spokojny pobyt.

Centrum Turystyki Oświata

Zapraszamy na kolonie letnie, obozy dla dzieci i młodzieży, zielone szkoły w górach i nad morzem, wakacje dla seniorów oraz wczasy rodzinne. Jesteśmy właścicielem Ośrodka Kolonijno-Wczasowego Słoneczko w Łebie, jednego z najlepszych ośrodków kolonijnych nad polskim morzem. Oferujemy pełną organizację zielonych szkół.

Hotel Europa

Hotel Europa to posiadające 4 gwiazdki miejsce, mogące zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Znajduje się w centrum Lublina.

Muszyna - pensjonat, restauracja

Muszyńskie Jadło to restauracja i pensjonat w Muszynie. Zapraszamy na smaczne, domowe, obiady, przysmaki kuchni regionalnej oraz pyszną pizzę z pieca. Oferujemy też tanie noclegi w dobrze wyposażonych pokojach. Jesteśmy idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, par czy małych grup.

Kaszubianka

Oferujemy Państwu noclegi w Pensjonacie Kaszubianka. Jest to obiekt usytuowane przy plaży i oferuje piękne widoki na morze. Zapraszamy do Ustronia Morskiego na udany wypoczynek.