Informacje praktyczne, bazy turystyczne

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Artykuły

 

Strony

Kaszubianka

Oferujemy Państwu noclegi w Pensjonacie Kaszubianka. Jest to obiekt usytuowane przy plaży i oferuje piękne widoki na morze. Zapraszamy do Ustronia Morskiego na udany wypoczynek.

Wypoczynek Mewa

Dom wczasowy Mewa to idealne rozwiązanie na wczasy dla rodzin. Usytuowany jest w przepięknym regionie w miejscowości Sobanice. Nasi goście doceniają atmosferę i ciszę panującą wewnątrz a dzięki temu są w stanie zregenerować siły. Możliwości spędzenia odpoczynku ciekawie jest w naszej miejscowości niezliczona ilość.

Zarezerwuj już dziś swój bilet autokarowy!

Rezerwowanie połączeń autokarowych z poziomu strony www. bilety-autokarowe-online. pl jest dziecinnie proste. W jednym miejscu mamy skupione oferty ponad 60 przewoźników dających nam możliwość dotarcia do ponad 20 krajów Europy.

Sielpia noclegi

Miejscowość turystyczna Sielpia Wielka zaprasza na wczasy rodzinne, wakacje lub urlop nad zalewem wśród sosnowych lasów.

Chorwacja

Miejscem, które stanowczo warto odwiedzić w porze wakacyjnej i nie tylko, z pewnością jest Chorwacja. Wiedzą to także specjaliści zatrudnieni w Adria24 i dlatego właśnie na tym kraju skupia się ta firma. Grupa 30 wysoce wykwalifikowanych pracowników codziennie daje z siebie wszystko, aby służyć Państwu wskazówkami i poradą w temacie wyboru konkretnego miejsca, tak aby spędzone tam chwile okazały się być cudownymi.

Hostel praga

Hostele Dizzy Daisy w Pradze dla każdego turysty stanowią oazę spokoju, możesz tutaj wypocząć po całym dniu zwiedzania czeskiej Pragi.