Krople do oczu

Etykiety: krople do oczu, krople nawilżające, zespół suchego oka

Ponad 80% informacji o świcie dociera do nas dzięki zmysłowi wzroku. Musimy jednak szczerze przyznać, że o oczy nie troszczymy się odpowiednio, przeciwnie wystawiamy je na działanie klimatyzacji, dymów, silnych wiatrów czy promieni UV. W konsekwencji oczy tracą barierę ochronną, a produkowane łzy nie spełniają swojej funkcji. Problem rozwiązać mogą krople nawilżające. Są to preparaty, które wspomagają produkcję filmu łzowego i przez to pozwalają utrzymać oczy w higienie i homeostazie.

Odwiedż stronę: www.optive.pl

Kategorie

Zdrowie » Farmacja i leki

Zobacz też strony

Dabo.pl

Dabo to hurtownia artykułów BHP oferująca znakomite produkty do ochrony pracowników na każdym stanowisku. Zgodnie z obowiązującym prawem pracodawca odpowiada za nieprzystosowanie stanowiska pracy, czy dopuszczenie pracownika do pracy bez odpowiedniego wyposażenia w środki ochrony osobistej.

Hamak ogrodowy

Nie jesteś zmuszony już się zbyt mocno silić, ażeby Twój ogród uzyskał totalnie nowe oblicze. Nie potrzebujesz również jakiś wymyślnych przedmiotów, żeby autentycznie odpocząć, albowiem obie te zachcianki kapitalnie realizuje fotel, huśtawka, bądź hamak ogrodowy.

Mediamax Studio-wideofilmowanie- łódzkie

Strona oferuje tworzenie filmów reklamowych, okolicznościowych, rodzinnych, montaż materiałów filmowych, oprawy i tworzenie nośników z nadrukami i in. Oferuje podstawową jak i zaawansowaną obróbkę obrazu: udoskonalanie jakości, retusz, odmładzanie, usuwanie wad, ubytków twarzy, części ciała, przenoszenie i tworzenie wspólnych obrazów.