Haker | Zabezpiecz swój komputer

Etykiety: android antywirus, haker, zabezpieczenie komputera, zapomniane hasło, av

Witam na blogu poświęconemu bezpieczeństwu systemów informatycznych. Strona przeznaczona jest dla audytorów bezpieczeństwa, niedoszłych hakerów, specjalistów IT i miłośników informatyki. Zajmujemy się nie tylko komputerami, ale również systemami mobilnymi takimi jak Android, Windows Phone, Microsoft Windows lub Linux. U Nas znajdziesz najlepsze polecenie linuksowe, oprogramowanie z zakresu security IT, poduczysz się programowania i wiele wiele więcej. Dołącz do białych hakerów! Dzięki darmowemu szkoleniu hakerów dowiesz się jak obronić się przed atakami z sieci Internet. A może poprostu chcesz dowiedzieć się jak ukryć swoje IP lub adres MAC i zachować prywatność w sieci lub sprawdzić jaki antywirus jest obecnie najlepszym na rynku (również na Androida test przeprowadziliśmy). Przetestowaliśmy również zupełnie darmowy VPN od Avasta. Poruszyliśmy też problemy zabezpieczania publicznych infokiosków. Mnogość dostępnych tutoriali takich jak szyfrowanie dysku za pomocą TrueCrypt czynią z Nas najlepszym serwisem blogowym obecnie w polskiej sieci.

Odwiedż stronę: www.haker.edu.pl

Kategorie

Internet i komputery » Linux / Unix
Internet i komputery » Sieci komputerowe
Internet i komputery » Windows

Zobacz też artykuły

 

Zobacz też strony

Telewizory sklep

Ponieważ obecnie komputery All-in-One cieszą się coraz większym uznaniem, dlatego sklep internetowy MG Market przygotował ofertę marketingową pod nazwą Komputery All-in-One dla zainteresowanych klientów. Szeroki asortyment sklepu zawiera komputery AiO wyprodukowane przez firmę HP, Dell, Lenovo, Asus, MSI, Apple, Acer i Fujitsu.

Tarot

Dowiedz się więcej o tajemnicach skrywanych przed Tobą przez Los. Przekonaj się w jaki sposób wykorzystać moc ezoteryki wybierając profesjonalny Tarot online, dzięki któremu można skutecznie i trwale kontaktować się z doświadczonym tarocistą.

Katalog TKNO.PL

Zastanawiałeś się niegdyś, czy katalogi stron SEO zapewniają jeszcze pewną siłę? Zapewne tak. Wiele osób związanych z SEO głowiło się nad tym, przeprowadzało testy i jest rozstrzygający wynik - katalogi SEO nadal potrafią zwiększyć pozycje naszych stron. Ba! Wedle ogólnie znanej uwadze, 90% słów kluczowych można pozycjonować samymi katalogami seo Ewidentnie mówimy tutaj o wartościowych katalogach seo takich jak TKNO.PL. Jest to piekelnie mocny katalog stron, do którego każdy może dodać swój wpis

Sklep EuroEden.PL

Wszystkich Internautów, którzy preferują zakupy serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W jego zasobach znajduje się ponad dwadzieścia tysięcy produktów przeznaczonych do domu, biura i użytku osobistego. W niskich cenach oferujemy sprzęt agd, rtv, gsm, foto, gps, cb. Mamy równieź szeroką gamę komputerów stacjonarnych i przenośnych. Na wszystko udzielamy gwarancji producenta. Często ogłaszamy atrakcyjne promocje. Zapewniamy szybką dostawę.

Baza noclegowa

Noclegi - www.noclegowe.info - internetowa baza noclegowa, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu zarówno osoby poszukujące noclegu jak i pragnące wypromować swoją ofertę noclegową w Internecie. Dodaj swoją ofertę jeszcze dziś i daj się znaleźć potencjalnym klientom.

Historia medycyny wileńskiej w XIX wieku

Strona przedstawia recepcję i udział prądów filozoficznych i naukowych w kształtowaniu nauk medycznych i przyrodniczych na Wileńszczyźnie w okresie zaborów.