Trądzikowi STOP - Blog o sposobach walki z trądzikiem

Z trądzikiem walczę już kilkanaście lat. Jest to walka o moją buzię z bardzo trudnym wrogiem. Przetestowałam większość maści, kremów dostępnych w aptece i drogerii. Odwiedziłam kilku dermatologów. Mam za sobą również miesiąc w szpitalu na oddziale dermatologii w Lublinie. W ciągu tylu lat mój bagaż doświadczeń jest naprawdę ogromny. Obecnie jestem na takim etapie, że już sama poszukuję nowych rozwiązań. Dużo czytam na ten temat, testuję. Śmiało mogę powiedzieć, że nie zdarzają mi się już bitwy przegrane. Wróg ciągle się pojawia, ale to ja go atakuję. Nie mam wykształcenia medycznego, ale tyle lat walki o siebie, mój wygląd, dało mi więcej niż nauka terminów medycznych. Moim doświadczeniem dzielę się z innymi, chętnie pomagam, doradzam. Zadowolenie tych osób podsunęło mi pomysł założenia bloga. Postaram się opisać różne sposoby walki z trądzikiem, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie :) I wynikiem mojego doświadczenia oraz poszukiwań będzie ten blog :)'

Odwiedż stronę: tradzikowi-stop.blog.pl

Kategorie

Zdrowie » Medycyna naturalna

Zobacz też strony

naturalna pielęgnacja blog

Absolwentka biologii, certyfikowany doradca dietetyczny oraz diet coach zaprasza serdecznie na swojego bloga. Jeżeli więc szukasz tematów: naturalna pielęgnacja blog, naturalne kosmetyki przepisy blog, Kosmetyki domowej roboty, naturalne piękno blog, zdrowe odżywianie blog, skuteczne odchudzanie blog, zdrowa kuchnia blog, zgrabna sylwetka, piękno z natury blog, skuteczne ćwiczenia blog - serdecznie zachęcam do przeczytania mojego bloga.

Blog ogólnotematyczny

Zapraszamy do zapoznania się z wielotematycznym blogiem infoteka-czlowieka.eu, gdzie znajdziecie ciekawe artykuły, interesujące porady, nieznane informacje na przeróżne tematy.

Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji stron

Wiele osób zainteresowany jest tematyką pozycjonowania i optymalizacją stron. Wiele z nich codziennie poszukuje blogi internetowej o tej tematyce.

Kulturalny Update

Kulturalny Update to blog z pokaźną dawką nowości i ciekawostek ze świata kultury popularnej - od książki, przez filmy, po seriale. Sprawdź i zupdate'uj się!

Dowiedz się jak działają sieci partnerskie

kompendium wiedzy o sieciach partnerskich i sieciach afiliacyjnych, dowiedz się jak zacząć zarabiać w internecie albo jak reklamować się w nim.

Blog o zarabianiu

Założony przez nas blog o zarabianiu powstał z połączenia zamiłowania do biznesu oraz ekonomii, a także pragnienia zdobywania wiedzy i ciągłego doświadczenia. Zechcieliśmy także dzielić się tym z innymi, dlatego też możecie odnaleźć Państwo u nas wszelkiego rodzaju najświeższe i rzetelne informacje ze świata finansów.