Grupa Lemar

Etykiety: grupa lemar, grupa zakupowa, forum medyczne, dyskusje medyczne, porady zdrowotne

Jesteś producentem wyrobów medycznych? Hurtownią? Prowadzisz aptekę, sklep medyczny? Zyskaj więcej i dołącz do Grupy Zakupowej Lemar! Grupa Lemar to innowacyjny projekt - platforma zakupowa, gdzie mogą Państwo wystawiać swoje produkty na sprzedaż w hurtowych ilościach, sprzedawać więcej, kupować grupowo, promować swoją firmę, reklamować własną markę. Staramy zrzeszyć się różne podmioty medyczne, czyli apteki, hurtownie, dystrybutorów czy producentów wyrobów medycznych. Miejsce, którym jest Grupa Zakupowa Lemar znacznie ułatwi kontakt oraz współpracę pomiędzy firmami. Założenie profilu konta i korzystanie z dostępnych funkcjonalności jest bezpłatne. Grupa działa na zasadzie sklepu podobnie jak allegro, czy groupon. Dołącz już dziś i zyskaj więcej.

Odwiedż stronę: grupalemar.pl

Kategorie

Firmy wg. branż » Medycyna, służba zdrowia, gabinety lekarskie

Zobacz też strony

Sklepy Medyczne Lemar, Olsztyn, Biskupiec, Wołomin

Sklepy medyczne znajdują się w Olsztynie, Biskupcu i Wołominie. W ofercie znajdują się artykuły opatrunkowe, higieniczne produkty absorpcyjne, artykuły rehabilitacyjne, zaopatrzenie gabinetów lekarskich, sprzęt rehabilitacyjny. Lemar oferuje pieluchomajtki dla dorosłych, pieluchomajtki.

Tłumacz przysięgły Warszawa

Firma Atet oferuje usługi tłumaczeniowe: biuro tłumaczeń warszawa, biuro tłumaczeń, tłumaczenia warszawa, biura tłumaczeń warszawa, tłumacz przysięgły warszawa, tłumaczenia przysięgłe warszawa, tłumacze przysięgli warszawa

Grupa-Kreatywna.pl - Szkolenia sprzedaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Grupa-Kreatywna. Organizujemy szkolenia ze sprzedaży, warto zadbać o rozwój pracowników i sukces firmy.

Doradcy kredytowi

Jeżeli potrzebny Ci kredyt, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kredytową naszych doradców kredytowych.Doradcy kredytowi - Grupa Maestro, poleca Państwu swoje profesjonalne usługi doradcze, oraz pośrednictwo kredytowe. W swojej ofercie kredytowej posiadają : kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty firmowe, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty bankowe, leasing, kredyty samochodowe.

Amazonki Olsztyn

Jak wygląda życie po mastektomii? Jest bardzo różowe! Chusty, Turbany, Peruki, Czapeczki, Kosmetyki, Protezy piersi, Stroje kąpielowe, Rękawy, Kliny.

Zespół na wesele - Supernowa Cover Band

Zespól muzyczny Supernowa Cover Band działa na terenie całego kraju, to doświadczona grupa muzyków, która zagra utwory w ciekawych i unikalnych aranżacjach, z wielką dbałością dba o szczegóły muzyczne, w programie muzycznym ma wiele utworów nowych oraz dużo ciekawych przebojów z ubiegłych lat, Grupa Supernowa gra na instrumentach przez co różni się od innych orkiestr weselnych wykorzystujących playbacki, Cover Band brzmi świetnie dzięki umiejętnościom zdobytym przez lata w branży muzycznej