Energy Bike

Etykiety: rowery elektryczne, e bike, zestaw e bike

Posiadamy kilka rożnych zestawów do konwersji rowerów na wersje elektryczne. W naszych zestawach znajdują się: akumulator, silnik, manetka, panel sterowania, okablowanie. Komponenty są wysokiej jakości od renomowanych producentów. Przekonaj się sam jakie to proste! Od teraz jazda na rowerze może dostarczyć znacznie więcej frajdy i wrażeń.

Odwiedż stronę: energy-bike.pl

Kategorie

Turystyka » Sprzęt turystyczny
Zdrowie » Zdrowy styl życia

Zobacz też strony

Bike Multi Sport

Bike Multi Sport profesjonalny sklep z rowerami i akcesoriami, niskie ceny, fachowa obsługa, szybki czas realizacji. Produkty różnych marek: Giant, Trek, Cross, Jamis i wiele wiele innych. Serdecznie zapraszam do przejrzenia oferty sklepu !

Event rowerowy to: pijany rower lub bicykl

ZWARIOWANE ROWERY to odjechana atrakcja na imprezy oraz festyny. Nasze zabawy i bicykl sprawią Twoim znajomym całe mnóstwo radości i sporą porcję pozytywnej i zwariowanej energii. W czasie eventu ustawiamy wystrzałowe miejsce, które wyposażone będzie m.in. dziwny rower. Rower przeciwskrętny (zwany również pijanym rowerem), rower o dwóch kierownicach, mini bike, torqway, symulator jazdy na rowerze i energorowery - to tylko początek.

Rowery elektryczne

Na stronie Bikesalon znajdziesz rowery elektryczne znanych marek - Ecobike, Haibike, KTM, Trek, czy też Medano i Diamant.