Wydawnictwo Kontekst

Poznańskie wydawnictwo obecne na rynku wydawniczym od 1994 roku. Specjalizujemy się w literaturze pięknej, naukowej, katolickiej, czasopismach, folderach, kalendarzach i plakatach. Zawsze dotrzymujemy terminów oraz zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę. Istniejemy dla tych, którzy książki piszą i dla tych, którzy książki czytają.

Odwiedż stronę: www.wkn.com.pl

Kategorie

Firmy wg. branż » Kultura i sztuka

Zobacz też strony

Tłoczenie płyt cennik

Wytwórnia płytowa Velin zajmuje się tłoczeniem płyt CD i DVD i poligrafią związaną z produkcją płyt. Oferuje nadruki cyfrowe i offsetowe zapewniając korzystne dla klienta ceny. Poleca także wypalanie płyt przy małych nakładach, płyty tylko z nadrukiem firmowym oraz pudełka i koperty na płyty CD lub DVD.

Najlepsze książkowe studio projektowe. Obszarem naszej działalności jest grafika użytkowa oraz obsługa procesu wydawniczego.

Oferujemy kompleksowe usługi wydawnicze, reklamowe oraz custom publishing. Zajmujemy się m.in. projektowaniem, składem DTP, edycją tekstu - redakcją i korektą.

Akcje reklamowe - promocją dla firm. Materiały graficzno reklamowe

Otwierając własną firmę, usiłujemy, by jak najwyższa liczba osób się o niej dowiedziała. Aktualnie jedną z podstawowych czynności, jakie firmy wprowadzają w ramach swojej działalności jest promocja reklamowa. Na dzień dzisiejszy drukowanie dostarczają, w formie książek i gazet, różnego rodzaju treści reklamowe, stanowiące w swojej formie swoisty druk wielkoformatowy. Nikt nie powiedział, że musimy wszystko robić sami, ponieważ odpowiednia identyfikacja wizualna firmy zapewnia agencja reklamowa