Historia medycyny wileńskiej w XIX wieku

Na przełomie XVIII i XIX w. na Uniwersytecie Wileńskim, a po jego zamknięciu w Akademii Medyko-Chirurgicznej w Wilnie, zaczęły zaznaczać swój wpływ rozmaite prądy filozoficzne i naukowe ówczesnej Europy. Niniejsza strona przedstawia ich recepcję i udział w kształtowaniu nauk medycznych i przyrodniczych na Wileńszczyźnie w okresie zaborów, posługując się w tym celu manuskryptami, wydawnictwami, biogramami i fotografiami.

Odwiedż stronę: www.historiamedycynywilenskiej.pl

Kategorie

Edukacja i nauka » Historia

Zobacz też artykuły

Zobacz też strony

Liposukcja Warszawa

Studio medycyny estetycznej gorąco zaprasza na bezpieczne zabiegi odsysania tłuszczu z różnych miejsc ciała. Liposukcja - SlimLipo. W naszym salonie przyjmują profesjonaliści z kierunku medycyny estetycznej. Serdecznie zapraszamy: Liposukcja Warszawa.

Centrum Medyczne MED LUX sp. z o.o.

Med-Lux to zespół lekarzy z wielu specjalizacji. Placówki znajdują się w Luboniu oraz Przeźmierowie. Prowadzimy badania diagnostyczne, konsultacje medyczne oraz programy rehabilitacyjne dla pacjentów z okolic Poznania. Med-Lux to również badania wstępne i kontrolne dla pracowników oraz psychotesty dla kierowców.

Edumedical - specjalistyczne szkolenia medyczne

Nasza firma powstała w 2007 roku, początkowo zajmowaliśmy się szkoleniem lekarzy i lekarzy stomatologów w nowościach w świecie medycyny i stomatologii. Nasza firma zawsze zapewniała wysoką jakość usług. Obecnie działamy dodatkowo w zakresie szkoleń praktycznych z zakresu medycyny estetycznej, np. Szkolenia z mezoterapi i lipolizy iniekcyjnej a także wiele innych. Nasza kadra dydaktyczna profesjonalnie przygotuje Państwa do kursów. Kursy prowadzone są w sposób bardzo ciekawy i łatwo przystępny.

www.muzyka-yamaha.pl

Szkoła Muzyczna Yamaha to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie zdobywane w wielu krajach na całym świecie. Proponujemy profesjonalną naukę gry na instrumentach oraz możliwość podnoszenia swoich umiejętności wokalnych.

Zestaw do manicure biologicznego

Hurtownia kosmetyki profesjonalnej oferująca kosmetyki do pielęgnacji ciała i paznokci oraz narzędzia specjalistyczne do wyposażenia salonów urody.

Depilacja laserowa Warszawa

W Klinice Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm zapraszamy do skorzystania z medycyny estetycznej, z zabiegów laserowych oraz dermatologii. Naszym zadaniem jest dążenie do piękna i doskonałości. Oferujemy profesjonalne porady i zabiegi wykorzystując najnowsze światowe standardy w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, dermatochirurgii, laseroterapii, kosmetologii i anty-aging.