Program NORA dla warsztatów samochodowych - części vw

Program NORA jest programem partnerskim Grupy Volkswagen skierowanym dla niezależnych warsztatów samochodowych. Projekt istnieje w Europie od 2005 roku. Uczestnikom Programu NORA oferuje się zakup Oryginalnych części samochodowych w preferencyjnych cenach. Uczestnictwo w Programie to także wiele różnych korzyści, z którymi możecie się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do wizyty na stronie i do kontaktu z nasza kadrą. Państwo spytać o propozycję ofertową, którą przygotujemy dla Waszej firmy. Na naszej stronie mogą się Państwo także zaznajomić z warunkami, które muszą być spełnione żeby należeć do Programu NORA, oraz z regułami współpracy. Zachęcamy!

Odwiedż stronę: programnora.pl

Kategorie

Motoryzacja » Samochody

Zobacz też strony

Omoto.pl - giełda części do samochodów

Przedstawimy giełdę części, gdzie szybko rośnie podaż części do samochodów i maszyn. Popularnością cieszą się zakupy z kategorii: akcesoria, chłodnice, szyby, silniki i opony.

norma pro szczegóły

Program Norma PRO w ofercie firmy KOMAKO to idealne rozwiązanie dla firm budowlanych, które szukają programu do kosztorysowania. Poznaj najpopularniejszy program do wyliczania wartości robót.

SAP Business One – oprogramowanie dla firm

SAP jest światowym liderem wśród producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem.System SAP Business One to system ERP skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw.

Agrokom

Sklep Agrokom jest jednym z najbardziej zaopatrzonych sklepów interentwych z częściami zamiennymi do urządzeń rolniczych.

Salon Kia Wadowscy sp. z o.o.

Dealer Kia Wadowscy w Krakowie to autoryzowany salon samochodowy i serwis marki Kia. Wykonujemy badania diagnostyczne raz przeglądy techniczne w ramach obsługi posprzedażowej.

Entrack Części do ładowarek

Oferujemy części do ładowarek, koparek, spycharek - jednym słowem maszyn budowlanych. Szczególnie rozbudowaną ofertę stworzyliśmy z asortymentu części do podwozi gąsienicowych jak koła napędowe, gąsienice stalowe i gumowe, rolki jezdne, rolki podtrzymujące i inne.