Organizacja zabaw dla dzieci - Eventowo

Zajmujemy się organizowaniem półkolonii, urodzin, zielonych szkół, obozów dla dzieciaków i młodzieży. Aktywność jest dla nas bardzo ważna, dlatego proponujemy aktywne formy wypoczynku. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy chcą dzielić się swoją pasją oraz wartościową energią. Posiadają oni wyjątkowe doświadczenie przy organizacji różnych wydarzeń i zabaw dla dzieci. Konkretną ofertę i cennik można odnaleźć na naszej stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie do przejścia na nią oraz zaznajomienia się z informacjami. Przeglądając witrynę dowiecie się również więcej na temat naszej kadry oraz planowanych zajęciach. Nasza siedziba znajduje się w Kortowie pod Poznaniem.

Odwiedż stronę: www.kortowodzieci.pl

Kategorie

Firmy wg. branż » Inne firmy

Zobacz też artykuły

Zobacz też strony

Organizacja imprez dla dzieci

Od ponad 10 lat realizujemy różnorodne imprezy dla firm. Imprezy integracyjne o zróżnicowanej tematyce, team building o wielu stopniach trudności, który dostosowujemy do uczestników. Organizujemy całe zaplecze rozrywkowo-noclegowe dla konferencji i szkoleń, jak również prelegentów. Organizujemy imprezy dla dzieci ze wspaniałymi bajkowymi scenariuszami i z udziałem bajkowych postaci.

Organizacja imprez Łódź

Organizacja imprez dla mass na obrzeżach Łodzi. W Ft-Design zajmujemy się organizacją imprez na szeroką skalę na obrzeżach Łodzi. Ft-Design odznacza się pełną gamą obsługi i organizacji imprez, , na terytorium Łodzi. Prężna organizacja imprez, koncertów i widowisk w mieście Łodzi.

organizacja eventów, organizacja eventów Wrocław, oprawa artystyczna imprez,

Łączy nas energia, pasja tworzenia i zainteresowanie komunikacją. Każdy z nas ma pomysły, każdy jest kreatywny. Jako zgrany team chcemy ciągle robić więcej i lepiej. Kuku Agency jest agencją specjalizującą się w dwóch obszarach działalności: kompleksowej obsłudze artystycznej oraz organizacja eventów, organizacja eventów Wrocław i programów team building.

Organizacja wesel

Nasza firma zajmuje się profesjonalną organizacją wesel i przyjęć weselnych. Nasza oferta zawiera pomoc konsultanta ślubnego we wszystkich sprawach związanych z weselem.

Zoragnizuj ślub marzeń z Weddingcreations

Nasz zespół to osoby w pełni odpowiedzialne i kreatywne – rzeczy niemożliwe dla nas nie istnieją. Oferta zawsze jest indywidualnie dopasowana do klientów, z którymi współpracujemy. Z uwagą słuchamy narzeczonych i bierzemy pod uwagę każdą sugestię. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony www. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa dylematy oraz wahania.

pensjonaty Karpacz

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Karpacza, miejscowości posiadającej wyjątkowy klimat i malownicze położenie w Karkonoszach. Czekają tu na Państwa zapierające dech w piersiach widoki, zachwycająca przyroda i szlaki turystyczne o zróżnicowanym stopniu trudności.