Firma Gała Meble

Firma Gała Meble to całkowicie polska firma, działająca na polskim rynku i zagranicznym. Posiadamy zakłady produkcyjne w Twardogórze oraz w Królewskiej Woli. Meble, jakie robimy, to nade wszystko wszystkim meblościanki, meble kuchenne, szafy, komody. Troszczymy się o satysfakcję i dobro nabywcy. Dzięki przeszło 30-letniemu doświadczeniu, nasze meble są wykonywane starannie i z rozmysłem. Stosujemy wyłącznie artykuły jak najdoskonalszej jakości, dopracowujemy wszystkie składniki, a nasz zespół tworzą doświadczeni profesjonaliści. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z ofertą oraz zdjęciami sprzętów to zachęcamy do wejścia na stronę internetową. Znajdują się tam również kontakty do naszej firmy.

Odwiedż stronę: www.galameble.pl

Kategorie

Firmy wg. branż » Dla domu

Zobacz też strony

Meble Płock

Salon meblowy MiM znajduje się blisko miejescowości Sochaczew. Znajdziesz u nas klasyczne meble wysokiej klasy. Zaufali nam już okoliczni mieszkańcy z Płońska, Żyrardowa, Płocka, Skierniewic, Błonia. Koniecznie sprawdź: Meble Łowicz.

meble antyczne Warszawa, meble białe Warszawa

Chcąc spełnić Państwa oczekiwania umożliwiamy indywidualny wybór tkanin obiciowych, kolorystyki drewna a także zmianę poszczególnych wymiarów. Dzięki temu każdy może mieć wymarzony, dostosowany do swojego wnętrza mebel

Meble sosnowe producent

Meble na wymiar: kuchenne, pokojowe, szafy z drzwiami przesuwnymi, garderoby, zabudowy wnęk, meble pokojowe, łazienkowe, przedpokoje, meble do hoteli, biur.

Meble klasyczne

Novelle oferuje meble klasyczne w nowoczesnej formie. Nadajemy nowe życie klasycznym wzorom tworząc modne kreacje mebli do nowoczesnych wnętrz.

Meble kuchenne od RAFSZAFU

Jesteśmy firmą z okolic Gorzowa Wielkopolskiego i oferujemy szeroki zestaw usług związany z wykonywaniem mebli. Specjalizujemy się w meblach kuchennych oraz szafach wnękowych.

De Korek - Najwyższej jakości akcesoria meblowe

Firma De Korek jest dystrybutorem na Polskę przyłączy zasilających i audiowizualnych, niemieckiej firmy Schulte Elektrotechnik. Evoline to innowacyjny pomysł na wbudowanie listw zasilających w meble, dzięki czemu świetnie komponują się w stylowej kuchni, pomieszczeniach hotelowych, salach konferencyjnych, budynków mieszkalnych.