Poradniki

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Artykuły

 

Strony

Ten Pan I Pani - Zaproszenia ślubne

Strona "Ten Pan I Pani" powstała z myślą o ludziach, którzy poszukują inspiracji oraz rzetelnej wiedzy związanej z różnego rodzaju zaproszeniami oraz pozostałymi produktami papeterii okolicznościowej. Strona zawiera wiele interesujących artykułów, które ułatwiają podjęcie decyzji w kwestii najtrafniejszego wyboru produktów galanterii papierniczej oraz szereg innych porad.

Fabryka inspiracji

Fabryka inspiracji, to portal dla dziewczyn, które chcą ubierać się gustownie. Na portalu pasjonatki odszukają wskazówki na temat zdrowia, a także ubrań. Pogoń za modą to priorytet.

Sieciowy - nowe technologie

Sieciowy to blog o tematyce społecznej i jednocześnie technologiczne. Jest on prowadzony przez pasjonatkę nowych technologii.

Sprzedam jednopokojowe

Płacić co miesiąc za wynajem – to już przeszłość. Właśnie w tej chwili znajdź swoje pierwsze mieszkanie. Jesteś studentem – kup zamiast wynajmować.

Prawo pracy w praktyce

Serwis Kadry w praktyce dedykowany jest zarówno pracownikom, jak i pracodawcom, a intencją serwisu jest propagowanie świadomości i wiedzy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Darmowe porady prawne, informacje o kwestiach takich, jak urlop wypoczynkowy, listy płac, akta osobowe pracownika, ekwiwalent za urlop i wiele innych.