Kobiety

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Sukienki na każdą okazję

Zapraszamy do sklepu ByKatie. Znajdziesz u nas szeroką ofertę różnego rodzaju sukni i sukienek. Każdy nasz produkt jest jedyny w swoim rodzaju i nieprzeciętny. W naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Proponujemy między innymi przepiękne suknie ślubne. Zostały one stworzone z myślą o tym specjalnym dniu, aby każda panna młoda mogła poczuć się piękna i wyjątkowa. Mamy coś dla każdej z Was. Między innymi suknie z dłuższym trenem przybrane cekinami, haftami i koronkami, itp.

Kampania społeczna i konkurs "Położna na medal"

Konkurs „Położna na medal" to wyjątkowa inicjatywa, która w 2015 roku po raz drugi nagrodzi położne w całej Polsce. Położne, które w sposób szczególny wyróżniają się podejściem do pacjenta. W tym roku wyłonione zostaną 3 najwyżej ocenione przez pacjentów położne w kraju.

Świat Kobiet ana

Witamy w sklepie internetowym Świat Kobiet ana gdzie polecamy bieliznę damską ,biustonosze i wiele innych markowych produktów .

Fotografia ślubna Mazury

Profesjonalna fotografia ślubna w najlepszym wykonaniu. Wykonuję fotoreportaż ślubny oraz sesje plenerowe. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z moją ofertą.

Marzena Filipczak

Strona Marzeny Filipczak, podróżującej w pojedynkę kobiety, autorki książek o samodzielnym podróżowaniu "Jadę sobie", "Między światami", "Lecę dalej".

Cukiernia

Pracownia cukiernicza W. Gieryszewski. Tradycja cukiernicza od ponad 50 lat. Tradycyjne ciasta i torty jak również lody gałkowe w wielu wyśmienitych smakach.