Społeczeństwo

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Podkategorie

Blogi i strony prywatne (6), Dzieci (9), Fundacje (0), Kluby (1), Kobiety (9), Mężczyźni (1), Mniejszości (0), Niepełnosprawni (1), Organizacje pozarządowe (1), Polonia (0), Poradniki (7), Seniorzy (0), Serwisy społecznościowe (5), Wiedza o społeczeństwie (0)

Artykuły

Strony

Bambini - akcesoria dla dzieci

Nasza firma prowadzi sprzedaż artykułów dla dzieci. Prowadzimy sprzedaż internetową i stacjonarną w Warszawie. Proponujemy Państwu sprawdzone na całym świecie rozwiązania dla dzieci i niemowląt.

Wideo arena - profesjonalny poradnik wideo

"Wideo arena" to portal, gdzie każdy, zarówno firma jak i osoba prywatna, może wypromować siebie za pomocą filmów wideo i galerii zdjęciowych.

Platformy dla niepełnosprawnych

Zapoznaj się z ofertą firmy Lift Plus - operatorem strony platformy-przyschodowe.pl oferującą urządzenia wspierające osoby niepełnosprawne w pokonywaniu barier architektonicznych. Obecne powszechnie schody, wysokie progi, brak wind i pochylni nie zawsze możliwy jest do przebudowania. Specjalistyczne platformy i windy schodowe pomagają w likwidacji barier uniemożliwiających osobom niepełnosprawnym poruszanie się.

Fabryka inspiracji

Fabryka inspiracji, to portal dla dziewczyn, które chcą ubierać się gustownie. Na portalu pasjonatki odszukają wskazówki na temat zdrowia, a także ubrań. Pogoń za modą to priorytet.

Serwis bilardowy

Bilardzik.pl - serwis informacyjny o tematyce bilardowej. Najważniejsze informacje z kraju i ze świata, lista klubów bilardowych w naszym kraju, wykaz turniejów i innych wydarzeń bilardowych, giełda sprzętu bilardowego.

Kampania społeczna i konkurs "Położna na medal"

Konkurs „Położna na medal" to wyjątkowa inicjatywa, która w 2015 roku po raz drugi nagrodzi położne w całej Polsce. Położne, które w sposób szczególny wyróżniają się podejściem do pacjenta. W tym roku wyłonione zostaną 3 najwyżej ocenione przez pacjentów położne w kraju.