Sporty amatorskie

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Suplementy i Sport - odżywki, suplementy, akcesoria

Jesteśmy firmą z Pabianic. Prowadzimy w sklep internetowy, w którym oferujemy sprzęt sportowy, suplementy oraz odżywki w okazyjnych cenach.

Kosmossklep.pl - oficjalny sklep snowboardowy Burton

KosmosSklep.pl jest jednym z największych sklepów w Polsce oferujących sprzęt snowboardowy i skateboardowy. W jego ofercie znajdziemy deski snowboardowe, profesjonalne wiązania typu Burton Malavita, Cartel czy Lexa, pokrowce na deski, plecaki, torby oraz buty znanych marek. Dodatkowo w punkcie stacjonalnym znajdującym się na terenie centrum handlowego Silesia City Center w Katowicach działa wypożyczalnia, w której można przetestować najnowszy sprzęt marki Burton.

Personal Gym Treningi Personalne Łódź

Personal Gym jest siłownią i klubem fitness zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Żwirki 17. Podstawową usługą świadczoną przez nas jest trening personalny, indywidualne podejście do klienta i opieka nad jego treningiem i całym procesem żywieniowym.

Obozy i szkolenia żeglarskie od 1991

Działamy od 1991r. Jesteśmy klubem harcerskim, ze statusem stowarzyszenia non-profit, oprócz akcji letniej prowadzimy całoroczne spotkania żeglarskie z młodzieżą, organizujemy w ferie zajęcia żeglarskie, kuligi, spotkania z ciekawymi osobami.

Traperzy - spływy kajakowe i wynajem kajaków w Częstochowie

Jesteśmy organizatorem aktywnej turystyki na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej,oferujemy spływy kajakowe na rzekach: Warta, Pilica, Grabia, Mała Panew, Liswarta, Wiercica, Widawka.

Kaski rowerowe

W wypadku, kiedy miałbyś pragnienie zakupić niezłe kaski rowerowe, a także jakiekolwiek części do Twego rowera, to zapraszamy Cię pod witrynę www.alerower.pl, na której wyczekuje na Ciebie bezlik najprzeróżniejszego sprzętu najpopularniejszych w tej branży marek – Shimano, Alex Rims, czy Continental.