Sporty amatorskie

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Courty.pl

Boisko we własnym ogrodzie to świetny pomysł na stworzenie miejsca do aktywności sportowej. Sport Grupa to firma, która tworzy na zamówienie projekty boisk wielofunkcyjnych.

Sport Grupa

Sprzęt sportowy wysokiej jakości ma zauważalny wpływ na pewność użytkowników i zadowolenie podczas ćwiczeń. Jako producent dokładamy wszystkich możliwych wysiłków, aby produkowane przez Sport Grupę artykuły były wytrzymałe, niezagrażające bezpieczeństwu i spełniały żądania użytkowników.

Suplementy i Sport - odżywki, suplementy, akcesoria

Jesteśmy firmą z Pabianic. Prowadzimy w sklep internetowy, w którym oferujemy sprzęt sportowy, suplementy oraz odżywki w okazyjnych cenach.

Kosmossklep.pl - oficjalny sklep snowboardowy Burton

KosmosSklep.pl jest jednym z największych sklepów w Polsce oferujących sprzęt snowboardowy i skateboardowy. W jego ofercie znajdziemy deski snowboardowe, profesjonalne wiązania typu Burton Malavita, Cartel czy Lexa, pokrowce na deski, plecaki, torby oraz buty znanych marek. Dodatkowo w punkcie stacjonalnym znajdującym się na terenie centrum handlowego Silesia City Center w Katowicach działa wypożyczalnia, w której można przetestować najnowszy sprzęt marki Burton.

Personal Gym Treningi Personalne Łódź

Personal Gym jest siłownią i klubem fitness zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Żwirki 17. Podstawową usługą świadczoną przez nas jest trening personalny, indywidualne podejście do klienta i opieka nad jego treningiem i całym procesem żywieniowym.

Obozy i szkolenia żeglarskie od 1991

Działamy od 1991r. Jesteśmy klubem harcerskim, ze statusem stowarzyszenia non-profit, oprócz akcji letniej prowadzimy całoroczne spotkania żeglarskie z młodzieżą, organizujemy w ferie zajęcia żeglarskie, kuligi, spotkania z ciekawymi osobami.