Sporty amatorskie

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Sport Grupa

Sprzęt sportowy wysokiej jakości ma zauważalny wpływ na pewność użytkowników i zadowolenie podczas ćwiczeń. Jako producent dokładamy wszystkich możliwych wysiłków, aby produkowane przez Sport Grupę artykuły były wytrzymałe, niezagrażające bezpieczeństwu i spełniały żądania użytkowników.

Suplementy i Sport - odżywki, suplementy, akcesoria

Jesteśmy firmą z Pabianic. Prowadzimy w sklep internetowy, w którym oferujemy sprzęt sportowy, suplementy oraz odżywki w okazyjnych cenach.

Kosmossklep.pl - oficjalny sklep snowboardowy Burton

KosmosSklep.pl jest jednym z największych sklepów w Polsce oferujących sprzęt snowboardowy i skateboardowy. W jego ofercie znajdziemy deski snowboardowe, profesjonalne wiązania typu Burton Malavita, Cartel czy Lexa, pokrowce na deski, plecaki, torby oraz buty znanych marek. Dodatkowo w punkcie stacjonalnym znajdującym się na terenie centrum handlowego Silesia City Center w Katowicach działa wypożyczalnia, w której można przetestować najnowszy sprzęt marki Burton.

Personal Gym Treningi Personalne Łódź

Personal Gym jest siłownią i klubem fitness zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Żwirki 17. Podstawową usługą świadczoną przez nas jest trening personalny, indywidualne podejście do klienta i opieka nad jego treningiem i całym procesem żywieniowym.

Obozy i szkolenia żeglarskie od 1991

Działamy od 1991r. Jesteśmy klubem harcerskim, ze statusem stowarzyszenia non-profit, oprócz akcji letniej prowadzimy całoroczne spotkania żeglarskie z młodzieżą, organizujemy w ferie zajęcia żeglarskie, kuligi, spotkania z ciekawymi osobami.

Traperzy - spływy kajakowe i wynajem kajaków w Częstochowie

Jesteśmy organizatorem aktywnej turystyki na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej,oferujemy spływy kajakowe na rzekach: Warta, Pilica, Grabia, Mała Panew, Liswarta, Wiercica, Widawka.