Ostatnio dodane strony do katalogu

Szkoła coachingu - szkolenia oparte na dowodach Wrocław

Szkolenia na dowodach w szkole coachingu we Wrocławiu i w Warszawie. Oferta dostępna dla firm jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy!

Tyskie Lampy - dziecięce, sufitowe, techniczne i ogrodowe

Tyskie Lampy to sklep internetowy, w którym odnaleźć można oświetlenie od znanych producentów, takich jak Philips Massive, Brilliant, Rabalux i wiele innych. W naszej ofercie lampy dziecięce, ogrodowe, techniczne, sufitowe, wiszące a także piękne żyrandole.

Nord-gips - sztukateria gipsowa i elewacyjna

Nasza firma Nord-gips to producent sztukaterii ściennej i elewacyjnej, który na rynku działa nieprzerwanie od 2008 roku.

Rowerowe atrakcje to np.: rowerowe miasteczko a także wynajem rowerów

Atrakcje rowerowe to ogólny projekt mający za zadanie podnoszenie umiejętności jazdy, poznanie przepisów drogowych, zabawę i integrację rowerzystów. Budujemy specjalne strefy rowerowe na terenie całego kraju, promując bezpieczną jazdę rowerem. Rowerowe atrakcje składają się z infrastruktury przeszkód drogowych, unikalnych rowerów, specjalnych dróg i skrzyżowań. Dodatkowo proponujemy wynajem rowerów będących dziwnymi konstrukcjami jezdnymi.

Nauka jazdy defensywnej

Szkolenie jazdy defensywnej organizowane jest w każdym mieście na terenie całego kraju. Kurs defensive driving zalecany jest dla wszystkich kierowców niezależnie od umiejętności, doświadczenia i płci. Obsługujemy duże floty samochodowe, które zapraszają kierowców na cykliczne szkolenie defensive driving. Defensywna jazda jest modnym stylem jazdy wyróżniającym najlepszych kierowców. Podstawą defensive driving jest wysoka kultura drogowa, wrażliwość społeczna oraz świadomość skutków wypadków.

Szkolenie okresowe Zator

Kwalifikacja wstępna jest obligatoryjnym szkoleniem dla kierowców zawodowych. Szkolenie okresowe jest ważne pięć lat. Kwalifikacja wstępna przyspieszona daje natychmiastową realizację kursu i jest uzależniona od wieku kursanta na poszczególne kategorie. Szkolenia okresowe organizowane są przez firmę Drivemat codziennie. Kwalifikacja wstępna Oświęcim realizowana jest w formie zajęć teoretycznych i praktycznych. Kwalifikacja wstępna Brzeszcze dotyczy przewozu osób lub przewozu rzeczy.

Kurs eco drivingu

Szkolenie eco drivingu skierowane dla wszystkich kierowców zawodowych pragnących zdobyć większe umiejętności na drodze. Eco driving jest świadomą taktyką prowadzenia samochodu obniżającą koszty eksploatacji pojazdu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w postaci paliwa ale też materiałów eksploatacyjnych i zmniejszenie emisji trujących substancji do środowiska. Kurs eco driving ma dodatkową zaletę poprawy bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów a nawet innych uczestników ruchu drogowego.

Opony poślizgowe umożliwiają trening driftu

Opony poślizgowe to specjalny produkt ułatwiający jazdę w poślizgu przy niewielkich prędkościach. Kontrolowany poślizg pomaga poznać samochód, doskonalić technikę jazdy i właściwe odruchy by w przypadku prawdziwego zagrożenia na drodze zwiększyć swoje szansę. Opona poślizgowa jest wzmocniona i posiada specjalną warstwę ścierną. Wielu użytkowników określa ją jako opona do driftu a w zasadzie jego nauki.

Zobacz tajniki dobrego pokazu

Głównym elementem imprezy jest mobilna scena. Event pod nazwą bezpieczny weekend jest rewelacyjnym pokazem dla widzów. Coraz więcej przedsiębiorstw stawia na wynajem symulatorów organizując szkolenia ppoż. Komora dymowa jest często prezentowana na szkoleniach. Pierwsza w Polsce mobilna płyta jest doskonałym narzędziem do podnoszenia umiejętności jazdy w specjalnych warunkach drogowych. Płyta poślizgowa jest używana na pokazach z dziedziny bezpiecznej jazdy.

Na co zwrócić uwagę robiąc testy psychologiczne

Badania psychologiczne oraz badania psychotechniczne wykonuje się dla weryfikacji posiadania wymaganych predyspozycji psychotechnicznych. Badanie kierowców trwa zazwyczaj około godziny, a badanie operatorów krócej. Badanie psychologiczne i badanie psychotechniczne ważne jest na określony czas. Pracownia psychologiczna jest wpisana do wykazu Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna musi prowadzić dokumentację badań oraz starannie ją archiwizuje.

Najem symulatora dachowania

Innowacyjny symulator dachowania jest dostępny na każdą imprezę plenerową. Obsługujemy pokazy i szkolenia na terenie całej Polski. Wypożycz symulator dachowania już dziś i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania posiada sporo ruchomych zestawów na specjalnych przyczepach transportowych. Symulator dachowania może być używany choćby w ciężko dostępnych miejscach w których nie ma zasilania elektrycznego.

Trenażer to rewelacyjny sprzęt do ćwiczeń umożliwiający trening refleksu

Sportowy symulator zapewnia rewelacyjny trening szybkości. Symulator powstał z myślą o treningu oraz życiu ludzi aktywnych sportowo. Trenażer dedykowany jest dla sportowców wyczynowych oraz amatorów wszystkich dyscyplin sportowych. Refleks i czas reakcji są decydującymi elementami mającymi wpływ wyniki w niemal każdej dyscyplinie sportowej. Trening fizyczny pozwala zdobyć przewagę nad przeciwnikami i może być decydujący w osiąganiu najlepszych wyników.