Imprezy, wydarzenia i targi motoryzacyjne

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Zobacz tajniki dobrego pokazu

Głównym elementem imprezy jest mobilna scena. Event pod nazwą bezpieczny weekend jest rewelacyjnym pokazem dla widzów. Coraz więcej przedsiębiorstw stawia na wynajem symulatorów organizując szkolenia ppoż. Komora dymowa jest często prezentowana na szkoleniach. Pierwsza w Polsce mobilna płyta jest doskonałym narzędziem do podnoszenia umiejętności jazdy w specjalnych warunkach drogowych. Płyta poślizgowa jest używana na pokazach z dziedziny bezpiecznej jazdy.

Najem symulatora dachowania

Innowacyjny symulator dachowania jest dostępny na każdą imprezę plenerową. Obsługujemy pokazy i szkolenia na terenie całej Polski. Wypożycz symulator dachowania już dziś i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania posiada sporo ruchomych zestawów na specjalnych przyczepach transportowych. Symulator dachowania może być używany choćby w ciężko dostępnych miejscach w których nie ma zasilania elektrycznego.

Organizacja eventów to np. piknik rodzinny

Nasza agencja zajmuje się całościową organizacją eventów. Organizacja eventów jest ciekawym procesem, w którym idealnie odnajduje się agencja eventowa. Ciekawe pomysły, gry i zabawy będą przyjęte z zadowoleniem nie tylko przez gości pikników rodzinnych. W naszej firmie pikniki rodzinne realizowane są w ścisłej współpracy z klientem np. urzędem miasta, firmą. W trakcie pikników rodzinnych stawiamy dmuchaną zjeżdżalnię.

Atrakcje na event to np.: symulator dachowania lub test stewarta

Wynajem symulatorów to najlepszy pomysł na event motoryzacyjny i dzień bezpieczeństwa. Organizacja wszelkiego rodzaju wydarzeń wymaga dostarczenia atrakcji na event. Atrakcje na event motoryzacyjny to także troleje oraz test stewarta. Symulator dachowania i symulator zderzeń tworzą strefę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jak ważne dla bezpieczeństwa są poprawnie zapięte pasy pokazuje symulator dachowania, Wynajem urządzeń pozwala na uatrakcyjnienie oferty każdej imprezy integracyjnej.

Krokodyl Imprezy - gry i zabawy

Krokodyl i przyjaciele to pozytywnie nastawiony zespół, który jest gotowy zorganizować nawet najbardziej oryginalne imprezy. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm jak i do osób prywatnych – niezależnie od tego jaki jest Twój budżet, na pewno razem wymyślimy atrakcje, które Cię usatysfakcjonują. Quady, paintball, imprezy firmowe i pikniki dla dzieci – zdecydujemy się zorganizować każdy pomysł! Naszą szeroką ofertę możesz wyszukać na www.krokodyl-imprezy.pl lub skontaktować się z naszym biu