Film

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Recenzja filmu

Szukasz najnowszych recenzji filmowych? Nie szukaj na sponsorowanych stronach, wejdź na naszego bloga, gdzie znajdziesz artykuły od najlepszych Twórców.

Mediamax Studio-wideofilmowanie- łódzkie

Strona oferuje tworzenie filmów reklamowych, okolicznościowych, rodzinnych, montaż materiałów filmowych, oprawy i tworzenie nośników z nadrukami i in. Oferuje podstawową jak i zaawansowaną obróbkę obrazu: udoskonalanie jakości, retusz, odmładzanie, usuwanie wad, ubytków twarzy, części ciała, przenoszenie i tworzenie wspólnych obrazów.

Kulturalny Update

Kulturalny Update to blog z pokaźną dawką nowości i ciekawostek ze świata kultury popularnej - od książki, przez filmy, po seriale. Sprawdź i zupdate'uj się!

Wideofilmowanie Szczecin, KJ studio - pracownia filmowa

Pracownia KJ studio działa głównie na terenie woj. zachodniopomorskiego i specjalizuje się w produkcjach filmowych z wydarzeń i imprez takich jak: śluby, wesela, chrzciny, rocznice, jubileusze.

Kamerzysta Toruń

Usługi wideofilmowania razem z Krainą Obrazu mogą być łatwe i przyjemne! Skorzystaj z usług profesjonalnych operatorów tak, aby Twoje wesele było zrobione jak najlepiej.