Kultura i sztuka

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Podkategorie

Fantastyka naukowa i fantasy (0), Film (5), Fotografia artystyczna (16), Kultura niezależna (1), Kultura: sklepy internetowe (4), Literatura (2), Moda (7), Muzea i wystawy (3), Muzyka (10), Organizacje kulturalne (0), Taniec (0), Teatr i przedstawienia (2), Uczelnie artystyczne (0), Zabytki, cuda świata i natury (1)

Strony

SANCTA Dewocjonalia - świece, profitki, pamiątki do Chrztu Świętego

Sklep internetowy z dewocjonaliami. Szeroki wybór artykułów do Chrztu, Pierwszej Komunii, Ślubu i innych obrządków kościelnych. W szczególności świece chrzestne, profitki, pamiątki, różańce oraz zestawy kolędowe.

Kamerzysta ślubny

Zapraszamy na stronę poświęcona fotografii ślubnej. Szukasz videofilmowania na ślub? Wideofilmowanie lustrzankami to najnowszy trend w filmach ślubnych. Kamerzysta albo lepiej filmowiec- tak też nas nazywają. Zapraszamy do oglądania filmów. Miasta w których najczęściej pracujemy to : Katowice, Warszawa, Wrocław, Opole Kraków, Łódź, Częstochowa

Koronki koniakowskie KONI-ART

Firma KONI-ART koronki koniakowskie powstała w 2003 roku. Projektujemy i wytwarzamy sukienki koronkowe ślubne i wieczorowe. Każda sukienka wytwarzana jest ręcznie z niepowtarzalnych wzorów i bardzo pracochłonnych kwiatuszków. Możemy wykonać sukienkę w kolorze czarnym i w stylu gotyckim. Nasze wyroby są wykonywane z bawełny która jest bardzo delikatna i miła w dotyku. Produkujemy także seksowną bieliznę koronkową. Bielizna jest delikatna i miękka w dotyku.

Fotografia Ślubna Białystok Studio Paparazzi

Każdy ślub jest inny i fotograf Białystok nie może podchodzić do każdego zlecenia w ten sam sposób. Musi być elastyczny i kreatywny, żeby szybko dostosować się do sytuacji. Dobry fotograf powinien mieć oczy dokoła głowy, aby nie ominąć niczego ciekawego. Nie powinna być dla niego ważna ilość, ale jakość wykonanych zdjęć.

Jethro Tull

Przeczytasz tu informacje o publikacji książkowej z zapisem osobistych wrażeń z występów legendy rocka progresywnego, zespołu Jethro Tull i jego lidera Iana Andersona, w Polsce i innych państwach Europy, między innymi we Włoszech, Wielkiej Brytanii i na Litwie, w latach 1997-2013. Jethro Tull to ponad 60 milionów sprzedanych płyt, więcej niż 3 tysiące zagranych koncertów w ponad 50 krajach.

Mediamax Studio-wideofilmowanie- łódzkie

Strona oferuje tworzenie filmów reklamowych, okolicznościowych, rodzinnych, montaż materiałów filmowych, oprawy i tworzenie nośników z nadrukami i in. Oferuje podstawową jak i zaawansowaną obróbkę obrazu: udoskonalanie jakości, retusz, odmładzanie, usuwanie wad, ubytków twarzy, części ciała, przenoszenie i tworzenie wspólnych obrazów.