Kultura i sztuka

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Podkategorie

Fantastyka naukowa i fantasy (0), Film (5), Fotografia artystyczna (18), Kultura niezależna (1), Kultura: sklepy internetowe (4), Literatura (2), Moda (7), Muzea i wystawy (3), Muzyka (10), Organizacje kulturalne (0), Taniec (0), Teatr i przedstawienia (2), Uczelnie artystyczne (0), Zabytki, cuda świata i natury (1)

Strony

Teatr Rzeszów

Występy, ekspozycje, festiwale – w stolicy Podkarpacia to już nic nadzwyczajnego. W spisie wydarzeń kulturalnych stolicy Podkarpacia zapisuje się coraz więcej z nich. Wobec tego Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa zdecydował się na promocję kultury w internecie. Podstawowym miejscem, gdzie pojawiają się informacje jest strona internetowa - www.kultura.erzeszow.pl.

Koniakowskie koronki Koni-art

Cel mojej pracy najlepiej odzwierciedla wypowiedź: "Uwielbiam, kiedy koronka nie jest jedynie zwykłą ozdobą, a niesie ze sobą pewną historię, inspirację, która ma swoje niepowtarzalne źródło i której stajemy się częścią, gdy mamy ją na sobie.”

SANCTA Dewocjonalia - świece, profitki, pamiątki do Chrztu Świętego

Sklep internetowy z dewocjonaliami. Szeroki wybór artykułów do Chrztu, Pierwszej Komunii, Ślubu i innych obrządków kościelnych. W szczególności świece chrzestne, profitki, pamiątki, różańce oraz zestawy kolędowe.

Kamerzysta ślubny

Zapraszamy na stronę poświęcona fotografii ślubnej. Szukasz videofilmowania na ślub? Wideofilmowanie lustrzankami to najnowszy trend w filmach ślubnych. Kamerzysta albo lepiej filmowiec- tak też nas nazywają. Zapraszamy do oglądania filmów. Miasta w których najczęściej pracujemy to : Katowice, Warszawa, Wrocław, Opole Kraków, Łódź, Częstochowa

Koronki koniakowskie KONI-ART

Firma KONI-ART koronki koniakowskie powstała w 2003 roku. Projektujemy i wytwarzamy sukienki koronkowe ślubne i wieczorowe. Każda sukienka wytwarzana jest ręcznie z niepowtarzalnych wzorów i bardzo pracochłonnych kwiatuszków. Możemy wykonać sukienkę w kolorze czarnym i w stylu gotyckim. Nasze wyroby są wykonywane z bawełny która jest bardzo delikatna i miła w dotyku. Produkujemy także seksowną bieliznę koronkową. Bielizna jest delikatna i miękka w dotyku.

Fotografia Ślubna Białystok Studio Paparazzi

Każdy ślub jest inny i fotograf Białystok nie może podchodzić do każdego zlecenia w ten sam sposób. Musi być elastyczny i kreatywny, żeby szybko dostosować się do sytuacji. Dobry fotograf powinien mieć oczy dokoła głowy, aby nie ominąć niczego ciekawego. Nie powinna być dla niego ważna ilość, ale jakość wykonanych zdjęć.