Transport i logistyka

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Exclusive Transfer

Firma Exclusive Transfer ma siedzibę na terytorium Gdańska, lecz świadczy usługi zarówno w całym naszym kraju, jak i w całej Europie.

Ship Center

Utworzyliśmy zespół punktów nadawania paczek na terenie całej Polski. W chwili obecnej wynosi powyżej 60 lokali i ciągle się powiększa. Prowadzimy kooperację z wieloma znanymi firmami kurierskimi i spedycyjnymi jak np. UPS, DHL, GLS etc.

CarLove

CarLove to firma świadcząca usługi transportowe między miastami w naszym kraju, dysponującymi lotniskami. Z jej pomocy można korzystać także, gdy potrzebujecie Państwo transferu na lotnisko.

JK TRANSPORT

Przedsiębiorstwo JK Transport wykonuje usługi transportu ładunków wysokogabarytowych. Nasze samochody wyposażone są w wysokiej jakości dźwigi HDS.

Wypożycz.Auto.pl

Dzierżawa samochodów to coraz bardziej lubiana oferta, z jakiej życzy sobie używać coraz więcej osób. Dzięki niedużym opłatom wypożyczenia samochodu i komfortu, jaka się z tą usługą wiąże można w sposób błyskawiczny i przyjemny jeździć samochodem bez ograniczenia kilometrów.

FTL TRANSPORT SPEDYCJA

Nasza Firma została założona w 1998 roku. W ciągu 19 lat istnienia na rynku,FTL TRANSPORT SPEDYCJA stała się firmą transportowo-spedycyjną posiadającą nowoczesny tabor, obsługujący klientów z całej Unii Europejskiej. Naszą specjalizacją stały się: transport ekspresowy po całej Europie oraz transport całopojazdowy.