Oświetlenie i urządzanie wnętrz

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

MaraTime.pl - Architektura z pasją

Portal o projektach architektonicznych i nie tylko. Kierowany jest on do architektów, firm budowlanych czy też miłośników architektury. Projekty, najnowsze trendy, inwestycje artykuły i aktualności z branży architektonicznej.

Wszystko o wnętrzach

Design jest wszędzie. Ciekawe projekty można odnaleźć w przestrzeni publicznej, w budynkach użyteczności publicznej, ale także w naszych domach.

Foga - stoiska targowe

Firma Foga zajmuje się produkowaniem oraz dostarczaniem wysokiej jakości profili aluminiowych, przeznaczonych przede wszystkim do projektowania oraz wytwarzania stoisk targowych oraz systemów wystawienniczych.

HOLDBOX - dawniej POLAMP COMPONENTS

HOLDBOX - dawniej POLAMP COMPONENTS, to polski producent oświetlenia LED, pasków, profili oraz zasilaczy LED. Specjalizuje się w produkcji systemów LED wg projektu bądź indywidualnego pomysłu klienta. W siedzibie firmy dostępny jest zespół inżynierów gotowych zaprojektować systemy oświetleniowe oraz systemy zdalnego sterowania oświetleniem.

Oświetlenie przeszkodowe

Produkcja i sprzedaż oświetlenia przeszkodowego, opraw, lamp i elementów oznakowania wysokich obiektów i przeszkód lotniczych.

KLN Studio Podłóg i Wnętrz

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wykończeniem wnętrz. Cechuje nas szerokie doświadczenie w branży budowlanej oraz pełen profesjonalizm w zakresie wykonywanych usług.