Opakowania, folie i tworzywa sztuczne

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Torebki ekologiczne

Ecosac jest internetowym sklepem zajmującym się sprzedażą torebek papierowych. Oferuje torby papierowe z nadrukiem bądź bez, laminowane i ekologiczne.

Korek doy pack

Nasza firma to najpotężniejszy producent nakrętek do butelek i opakowań PET w Polsce a również na rynkach wschodnich i zachodnich.

Przeprowadzki Katowice

Wykonanie przeprowadzki to często uciążliwe i denerwujące przedsięwzięcie.Trans-Speed przeprowadzki Katowice w czasie swojej działalności świadczyła dziesiątki przenosin i zebrała rzeszę dobrze obsłużonych klientów.

Centrum zaopatrzenia-rolki do kasy,torebki papierowe,pojemniki na ciasto,folia aluminiowa,worki na śmieci,folia stretch.

Covart.pl, w którym szybko dokonacie Państwo zakupy.oferujemy doskonalej jakości torebki papierowe fałdowe ,doskonały produkt w handlu i gospodarstwie domowym .Pojemniki na ciasto rewelacyjne rozwiązanie do pakowanie ciast lub tortów pojemniki są dostępne w różnych rozmiarach.Folia aluminiowa spożywcza zalecana jest do pakowania produktów spożywczych, a w szczególności owoców, warzyw, mięsa i wędlin, sera i wyrobów cukierniczych. Znalazła również zastosowanie w salonach fryzjerskich.

xixi Studio - projektowanie opakowań

Projekty opakowań, logo produktów i materiałów reklamowych to nasza specjalność. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie grafiki reklamowej. Tworzymy projekty dla małych i średnich firm, na potrzeby projektów wykonujemy ilustracje, bądź fotografie, dzięki czemu mają Państwo pewność, że Wasze projekty są unikalne i dopasowane do Państwa potrzeb.

Cerplast sp. z o.o.

Cerplast sp. z o.o. jest firmą zajmującą się produkcją opakowań na polskim rynku. W ofercie znajdują się m.in. kartony, folie oraz palety drewniane.