Medycyna, służba zdrowia, gabinety lekarskie

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Mark Protetik Protezy Kończyn

Mark Protetik to kompleks powstały po połączeniu kilku podmiotów i pracowni ortopedycznych i protetycznych w Konstancinie-Jeziorenej. Specjalizuje się w produkcji zaopatrzenia ortopedycznego tworząc indywidualne, zaawansowane protezy i ortezy.

Kardiolog Poznań echo serca

Specjalista kardiochirurg Dr Tomasz Urbanowicz zaprasza na wizytę w prywatnym gabinecie w Poznaniu. Wieloletnia staż w najlepszych placówkach zdrowia, również za granicą, umożliwiło na doskonalenie umiejętności w zakresie chorób serca i układu krążenia. Otrzymał wiele certyfikatów potwierdzających zawodowe kwalifikacje. Jest kierownikiem Bloku Operacyjnego Kardiochirurgii Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Sklep medyczny Gdynia

Strona internetowa firmy Medan oferuje Państwu zakup aparatury medycznej. Znajdują się tu takie produkty jak: ciśnieniomierz nadgarstkowy, specjalistyczny sprzęt medyczny, termometry na podczerwień. Posiadamy także sprzęty do masażu i ćwiczeń oraz artykuły dla pacjenta leżącego. A dodatkowo lampy do nagrzewania sollux - stołową do naświetlań z regulacją, wagi medyczne - wagi niemowlęce, elektroniczne wagi lekarskie seca. Zapraszamy.

Synergy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i warunkami współpracy z firmą synergy Worldwide, której dystrybutorem jest V3synergy.pl.

Grupa Lemar

Jesteś producentem wyrobów medycznych? Hurtownią? Prowadzisz aptekę, sklep medyczny? Zyskaj więcej i dołącz do Grupy Zakupowej Lemar!