Kultura i sztuka

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Fotobudka FotoBox Pomorskie

Zaskocz swoich gości ! Chcesz, aby Twoją imprezę goście wspominali latami, patrząc na pamiątkowe zdjęcia ? Zaproś Nas ! Przyjedziemy ze skrzyniami pełnymi gadżetów i zapewnimy Tobie i Twoim gościom nie zapomniane atrakcje ! Skontaktuj się z nami i sprawdź wolny termin ! FotoBox posiada technologię „Green screen” oraz 29 fotobudkowych teł. Działamy ta terenie takich mist jak Koszalin, Słupsk, Sierakowice, Ustka, Kartuzy, Wejherowo, Gdańsk, Gdynia oraz cale Pomorskie

Portrety Anety fotografia ślubna w Gorzowie i lubuskim

Portrety Anety to fotografia emocji, jakie towarzyszą nam przy różnych okazjach. To zaproszenie do miejsca z ulotnymi chwilami, które uwieczniam na zdjęciach. Są to reportaże uroczystości: ślub, chrzciny, komunia, sesje portretowe: dziecięce, rodzinne, kobiece, artystyczne akty oraz fotokasty.

Odbitki online

Uwielbiasz robić zdjęcia? Bezsprzecznie lubisz również wobec tego być w posiadaniu odbitek zdjęć, które będziesz w stanie umiejscawiać w fotoksiążkach lub albumach... Przecież najbardziej kluczowe jest, aby posiadać opcję faktycznie ich dotknąć, zaprezentować przyjaciołom – po prostu: wyciągać z nich wiele większą liczbę uciechy niż z „zimnej” technologii elektronicznej.

Organizacja imprez dla dzieci

Od ponad 10 lat realizujemy różnorodne imprezy dla firm. Imprezy integracyjne o zróżnicowanej tematyce, team building o wielu stopniach trudności, który dostosowujemy do uczestników. Organizujemy całe zaplecze rozrywkowo-noclegowe dla konferencji i szkoleń, jak również prelegentów. Organizujemy imprezy dla dzieci ze wspaniałymi bajkowymi scenariuszami i z udziałem bajkowych postaci.

Łódzkie Zespoły Muzyczne na Wesela

Współpracujemy z najlepszymi zespołami. Pomożemy Państwu w oborze fachowego zespołu muzycznego na wszelkie imprezy okolicznościowe typu: wesela, bankiety, bale, dancingi, imprezy plenerowe, imprezy masowe, studniówki, 18-urodziny itp. Ilość polecanych zespołów muzycznych 30 grających w składach min. DUET, max.6-osobowe. Zapraszamy na prezentacje demo z rozmaitych wesel. Obsługujemy teren Polski.

Fotograf Katowice

Polecamy Państwu wizytę na naszej ciekawej stronie internetowej pt: Fotograf Katowice, gdzie znajdziecie bardzo ciekawe projekty fotograficzne o tematyce fotografii mody. Jeżeli interesuje Was moda, i uwielbiacie fotografie mody, to zapraszamy do nas. U nas znajdziecie najciekawsze i najbardziej unikalne fotografie mody. Działamy na terenie Śląska, jak i również na terenie całego kraju, a także za granicą.