Klimatyzacja i wentylacja lub techniki cieplne

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

VentShop

W VentShop kompleksowo zaopatrzą się Państwo w wyposażenie, a także sprzęt wentylacyjny. Jesteśmy firmą, jaka oferuje rozwiązania w tym zakresie już od 1985 roku.

Klima Luboń

Klima Luboń wykonuje kompleksowe usługi dotyczące klimatyzacji. W asortymencie posiada produkty marek jak np. Samsung, Fujitsu, jak też Lennox.

Kotły CO MARTERM - NTG

Firma Marterm NTG specjalizuje się produkcją, dystrybucją, oraz montażem systemów CO dla budynków gospodarczych, oraz domów mieszkalnych. Naszą kolejną gałęzią rozwoju są opalane słomą lub drewnem generatory do suszarni zbóż. Praktykę w branży ciepłowniczej zdobywaliśmy na przestrzeni wielu lat, a najwyższy poziom obsługi zawdzięczamy wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej.

hurtownia klimatyzacji

ThermoSilesia to największa w południowej Polsce hurtownia urządzeń klimatyzacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz klimatyzację wszystkich topowych producentów: LG, Samsung, Mitsubishi Electric, VIVAX i Rotenso.

Venta - nawilżacze i oczyszczacze powietrza

Nawilżacze powietrza marki Venta to ceniona niemiecka marka urządzeń służących do nawilżania powietrza w przestrzeniach domowych. Nowoczesne nawilżacze oferowane przez Venta Airwasher są jednymi z najczęściej wybieranych urządzeń do nawilżania i oczyszczania powietrza.

Wentylatory-online.pl

Zapraszamy na stronę dostawcy wentylatorów przemysłowych niemieckiej firmy EBM PAPST. Cenione produkty tej niemieckiej marki gwarantują wysoką jakość pracy, niezawodność oraz wysokie parametry przepływu powietrza. Korzystanie z urządzeń EBM PAPST dostarczanych przez firmę Luftberg gwarantuje sprawność instalacji wentylacyjnych i chłodzących w każdych warunkach.