Informatyka, oprogramowanie

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Szkolenia kosztorysowanie

Organizujemy szkolenia z kosztorysowania w budownictwie. Nasze kursy oparte są o popularne programy do tworzenia kosztorysów Norma PRO, Norma Standard oraz Norma EXPERT.

Kasy fiskalne Sosnowiec

Obsługujemy małe i duże przedsiębiorstwa w zakresie pełnej informatyki. Tworzymy sieci, instalujemy oprogramowanie, podłączamy urządzenia i przygotowujemy wszystko pod działanie firmy pod kątem informatycznym. Oferujemy sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych. Sprzedajemy programy dla firm InsERT i dla swoich klientów oferujemy pomoc telefoniczną, dzięki czemu drobne problemy rozwiązujemy od ręki. Cechuje nas szybka reakcja na zgłoszony problem.

Monitoring konin

IT-Home to wieloletnia firma, specjalizująca się w instalacji monitoringu na terenie Konina oraz alarmów. Ponadto firma poszerzyła działalność o projektowanie i implementację systemów automatyki domów.

Inf-Art.pl - agencja interaktywna Sosnowiec

Inf-Art Informatyczni Artyści to agencja interaktywna, która w swojej pracy zajmuje się szeroko rozumianą informatyką oraz grafiką.

Insert programy dla firm

Insert to gama programów przeznaczonych do pracy w firmach i przedsiębiorstwach. Subiekt GT, Rewizor GT, Rachmistrz GT to programy znane pewnie wielu małym i śrdnim przedsiębiorcom w Polsce.

enova365 system erp

Zapraszamy do poznania polskiego systemu ERP enova365. Jest to oprogramowanie z którym możesz rozwinąć swój biznes i ułatwić pracę swoim podwładnym!