Gastronomia

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Hotel Dobczyce/ Konferencje/ Wesela/ Catering

Hotel Dobczyce na Jałowcowej Górze stanowi odpowiedź na potrzebę organizacji konferencji, spotkań biznesowych, eventów tematycznych, wesel oraz innych imprez okolicznościowych w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta przy jednocześnie dogodnej lokalizacji (tylko 25km od Krakowa). Na zaplecze hotelowe składa się 128 miejsc noclegowych. Zapewniamy duży, bezpłatny parking, nieograniczone Wi-Fi,

ChefStore

Sklep z wyposażeniem dla gastronomii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego w której znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów i urządzeń.

Catering dietetyczny - Bodychief

Bodychief - firma zajmująca się cateringiem dietetycznym. Działamy na terenie wielu miast w całej Polsce. Proponujemy catering m.in dla osób aktywnych fizycznie, dzieci, wegan.

Mariano Italiano

Mariano Italiano specjalizuje się w naprawianiu, dzierżawieniu i sprzedaży nowych ekspresów do kawy. Firma oferuje także wysokiej jakości kawę w postaci zieren, kapsułek czy saszetek do ekspresów.

Glazura Balsamiczna

Glazura Balsamiczna od producenta OCTIM – Szeroki wachlarz smaków, aromatyczny sos który będzie współgrał z każdym daniem. Dostępna jest w butelkach 320 g. W naszym asortymencie posiadamy bardzo szeroki wachlarz produktów od ketchupu po musztardę. Jesteśmy producentem musztardy, ketchupu i octu.

restauracja Sosnowiec, restauracja włoska Dąbrowa Górnicza, restauracja włoska Sosnowiec

Niezależnie od preferencji kulinarnych, każdy z naszych Gości znajdzie coś dla siebie. Pizzeria Sosnowiec, restauracja Dąbrowa Górnicza, restauracja Sosnowiec, restauracja włoska Dąbrowa Górnicza, restauracja włoska Sosnowiec, Trattoria Sosnowiec - Szef Kuchni to entuzjasta kuchni włoskiej i polskiej. Spełni Państwa każde kulinarne życzenie. Zapraszamy do naszych wnętrz, pełnych toskańskich pejzaży. Oferujemy: obiady Sosnowiec, piwo czeskie Sosnowiec, pizza Dąbrowa Górnicza, pizza Sosnowiec. Zap