Fotografia i wideo

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Fotografia ślubna Białystok

Nazywam się Marek Bielski. Fotografią zająłem się z miłości do kina. Zafascynowała mnie strona techniczna filmu i w tym momencie wkroczyła fotografia, która stanowi podstawę kinowego obrazu. Każda sekunda filmu składa się z 24 zdjęć; 24 zdjęcia to wycinek czyjejś historii. Życie jest złożone z trylionów sekund, które przemijają niedostrzeżone lub nie są do końca zapamiętane. Ja wyłapuję te momenty i mrugnięciem migawki aparatu zamieniam je we wspomnienia.

Karol Chaba Studio Fotograficzne Negatyw

Karol Chaba jest kreatywnym fotografem, jaki specjalizuje się w fotografii ślubnej. Stara się on tworzyć niepowtarzalne fotografie, oddające emocje tego, ważnego w życiu każdego klienta dnia.

FOTOSOBIESKI Dariusz Sobieski

FOTOSOBIESKI to usługi prowadzone przez miłośnika fotografii, który zapewni artystyczne podejście do nawet najtrudniejszego zagadnienia. Jego specjalizacją jest fotografia weselna, gdyż wymaga ona od fotografa kreatywności i nieprzeciętnego zakresu umiejętności z różnych dziedzin fotografowania.

Fotonomia

Fotonomia oferuje usługi filmowania wideo i fotografii ślubnej. Posiada siedzibę w Sopocie, jednakże działa na terenie całego regionu pomorskiego.

Fotobudek.pl | wynajem fotobudki | fotobudka Śląsk

Fotobudek to superbohater każdej imprezy. Mobilna maszyna do zdjęć uatrakcyjni każdą imprezę, na której się pojawi. Zaproś go do siebie!

Studio Vintage - studio fotograficzne w Krakowie

Studio Vintage to profesjonalne studio fotograficzne w Krakowie. Powstało z pasji i zaangażowania w fotografię, jak również grafikę, sztukę i dobry design. Wszystko to w wyjątkowym wnętrzu urządzonym w lekko industrialnym i minimalistycznym klimacie połączonym ze stylem lat 60-tych i 70-tych. Studio Vintage w skrócie: CYKLORAMA, SPRZĘT PROFOTO, KLIMATYZACJA, WŁASNE MIEJSCE PARKINGOWE, WI-FI, ANTRESOLA, WYNAJEM PRZESTRZENI, ZDJĘCIA, FILMY, EVENTY, ZAWSZE KAWA I HERBATA, MIŁA ATMOSFERA :)