Ekologia, utylizacja śmieci

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Eko-Protekt: Usługi w zakresie ochrony środowiska - Jarocin

Gubisz się w gąszczu przepisów z zakresu ochrony środowiska ? Nie wiesz czy spełniasz wszystkie wymagania i boisz się wysokich kar ? Spodziewasz się kontroli prowadzonej przez WIOŚ (Wojewódzką Inspekcję Ochrony Środowiska) ? Być może już ją miałeś i otrzymałeś zalecenia pokontrolne ? Skontaktuj się z €KO-PROTEKT: - przeprowadzimy u Ciebie audyt sprawdzający, - będziemy reprezentować Twoją firmę podczas kontroli - pomożemy w realizacji zaleceń pokontrolnych !

Drukarnia ESSE - Producent toreb papierowych

Wiele firm poszukuje nowych form reklamy, a co za tym idzie nowatorskich nietuzinkowych rozwiązań zgodnych z zasadami ekologicznymi i jednocześnie iście nowatorskimi. Jednym z takich rozwiązań jest umieszczenie reklamy na torbach papierowych. Torebki ekologiczne z nadrukiem to obecnie jedna z najpowszechniej stosowanych form reklamy.

wywóz gruzu wrocław

Gruz tak jak większość innych odpadów wytwarzanych przez nas podlega wymogom i prawu ustawy o odpadach. Nie można go bezkarnie wyrzucać pod lasem – musimy pamiętać ze niszczymy nasze środowisko. Co w tym przypadku można zrobić – najlepiej zamówić kontenerowa usługę wywozu gruzu. Firma taka jak Skiptrans wyśle swój transport, zorganizuje załadunek i problem mamy z głowy.