Doradztwo

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Radca prawny

Kancelaria radców prawnych działa na terenie Szczecina. Zajmuje się zagadnieniami prawa cywilnego oraz karnego. Radcowie prawni posiadają długoletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę.

Strategia employer branding oraz budowanie wizerunku firmy będzie ważne w każdym przedsiębiorstwie

Doradztwo i szkolenia HR dotyczą zasobów ludzkich. Pojęcie HR odnosi się do indywidualnych pracowników oraz działu organizacji, który zajmuje się rekrutacją, zwalnianiem pracowników czyli polityką personalną. Z kolei strategia employer branding to działania przedsiębiorstwa mające na celu kształtowanie firmy postrzeganej jako "pracodawca z wyboru".

Badania tajemniczy klient

Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem oraz realizacją badań marketingowych. Widząc jednak jak wiele firm handlowo-usługowych zmaga się z problemami w sprzedaży oferujemy badania tajemniczego klienta.

Sprzedaż Gotowych Spółek SSP

Gotowe Spółki stanowią korzystne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas związany z tworzeniem i rejestracją spółki od podstaw. Nasze Spółki posiadają wszelkie niezbędne numery (KRS, NIP, REGON, VAT i VAT UE) oraz dają możliwość rozpoczęcia działalności od razu po ich zakupie. Nasze Spółki posiadają również szerokie PKD, umożliwiające prowadzenie każdego rodzaju działalności, a także posiadają czystą historię handlową i księgową. Co istotne nasze spółki nie posiadają zobowiązań, od 1890 zł

Spółki Raje Podatkowe - Optymalizacja podatkowa

Kancelaria Prawna SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy, oferuje usługi doradztwa prawnego w zakresie prawa podatkowego zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Doradzamy w zakresie optymalizacji podatkowej przedsięwzięć z udziałem krajowych i międzynarodowych struktur korporacyjnych zarówno przedsiębiorcom, jak i os. fizycznym. Wspieramy naszych Klientów w zakresie zagadnień związanych z ochroną majątku.

Wirtualny Adres

Wirtualne Biuro (Wirtualny adres), to usługa polegająca na użyczeniu adresu na potrzeby siedziby firmy. Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej lub dążących do minimalizacji kosztów prowadzenia biznesu, przede wszystkim z uwagi na możliwość znacznej redukcji kosztów. Adres wirtualnego biura możecie Państwo podawać na stronach internetowych, wizytówkach oraz wszelkich materiałach promocyjnych.