Budownictwo i remonty

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Pionier Inwestycje - domy w Kórniku

Oferujemy Państwu kupno domów pod Kórnikiem. Osiedle, które zrealizowaliśmy, charakteryzuje się nowoczesnością. Jeśli chcecie odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, to takie osiedle będzie idealne.

Budokrusz

Budokrusz jest wytwórcą, który działa już od 1990 r. Towary, które oferuje to na przykład: beton towarowy, kostka brukowa, a także oprzyrządowanie kanalizacyjne. Kruszywa pozyskiwane są z własnych kopalni.

Domus

Domus to działający już od 1991r. ekspert w dziedzinie płytek ceramicznych. Oferta Domus prezentowana jest w 4 salonach ekspozycyjnych, a także w sklepie internetowym. Posiadamy produkty firm takich jak: Zirconio, Ricchetti, czy Ravak.

Meble na wymiar Katowice

Modnestol firma stolarska wykonująca meble na wymiar i schody drewniane. Obszar działania to aglomeracja śląska. Projekt, Niskie ceny. Krótkie terminy.

Kotłospaw

Kotłospaw powstał na początku obecnego stulecia. Doświadczenie osób tworzących zakład, sięga dodatkowo kilkanaście lat wstecz.

Genius Loci Architekci

Genius Loci Architekci to firma pasjonująca się aranżowaniem wnętrz w okolicach Śląska. Posiadamy obszerne doświadczenie w projektowaniu wnętrz zarówno mieszkaniowych, jak i biurowych, komercyjnych, firmowych, muzealnych, zabytkowych.