Wideofilmowanie

Lista artykułów i stron powiązanych z etykietą wideofilmowanie

Strony

Wideofilmowanie Szczecin, KJ studio - pracownia filmowa

Pracownia KJ studio działa głównie na terenie woj. zachodniopomorskiego i specjalizuje się w produkcjach filmowych z wydarzeń i imprez takich jak: śluby, wesela, chrzciny, rocznice, jubileusze.

Fotografia MT Studio

Chcesz uwiecznić na zdjęciach swój ślub, uroczystość najbliższych lub inne ważne wydarzenie? Zadbamy o profesjonalną oprawę fotograficzną.

INSPIRACJA. Wideofilmowanie. Fotografia Ślubna

Zajmujemy się filmowaniem i fotografią imprez okolicznościowych (ślub, studniówka). Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt - filmy w jakości FullHD. Nagrywamy kamerą i lustrzanką DSLR.

Mediamax Studio-wideofilmowanie- łódzkie

Strona oferuje tworzenie filmów reklamowych, okolicznościowych, rodzinnych, montaż materiałów filmowych, oprawy i tworzenie nośników z nadrukami i in. Oferuje podstawową jak i zaawansowaną obróbkę obrazu: udoskonalanie jakości, retusz, odmładzanie, usuwanie wad, ubytków twarzy, części ciała, przenoszenie i tworzenie wspólnych obrazów.

Kamerzysta Toruń

Usługi wideofilmowania razem z Krainą Obrazu mogą być łatwe i przyjemne! Skorzystaj z usług profesjonalnych operatorów tak, aby Twoje wesele było zrobione jak najlepiej.