Dzieci

Lista artykułów i stron powiązanych z etykietą dzieci

Artykuły

 

Strony

Sklep sportowy dla dzieci

Prowadzimy sklep sportowy, który dostosowany jest do najmłodszych uczestników aktywnego życia. U nas zakupisz artykuły, które oderwą Twoje dziecko od komputera.

metody leczenia jąkania

Nasza praca oparta jest na metodzie "Trwałej normalizacji mowy osób jąkających się", opracowanej przez prof. Lilię Arutiunian. Dlatego leczenie jąkania wymaga współpracy różnych specjalistów, w Centrum Terapii Jąkania utworzyliśmy interdyscyplinarny zespół w skład którego wchodzą: logopeda, neurologopeda, pedagog - terapeuta ruchu, psycholog, specjalista od emisji głosu, rehabilitant. W naszym centrum można także zapisać się na turnus logopedyczny.

Baśnie, bajki, gry, zabawy, piosenki

Baśń.pl oferuje dzieciom bajki do oglądania i czytania, wierszyki dla dzieci, gry, zabawy, malowanki i wieli innych atrakcji.

Organizacja imprez dla dzieci

Od ponad 10 lat realizujemy różnorodne imprezy dla firm. Imprezy integracyjne o zróżnicowanej tematyce, team building o wielu stopniach trudności, który dostosowujemy do uczestników. Organizujemy całe zaplecze rozrywkowo-noclegowe dla konferencji i szkoleń, jak również prelegentów. Organizujemy imprezy dla dzieci ze wspaniałymi bajkowymi scenariuszami i z udziałem bajkowych postaci.

Drama

Od 1991 roku prowadzimy działalność w sektorze handlu detalicznego. Działamy w branży księgarskiej, papierniczej, zabawkowej i dekoracyjnej. Każdy z naszych sklepów oferuje szeroką gamę towarów wysokiej klasy, gdyż pracujemy tylko z solidnymi i sprawdzonymi dostawcami. Nasz klient oraz nieustanne poszukiwanie nowych tematów są naszymi priorytetami.

Obozy letnie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez firmę Kogis- organizatora wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży.