Kursy i szkolenia

Lista artykułów i stron powiązanych z tą kategorią

Strony

Henc i spółka

Firma Pawła Henca jako pierwsza w kraju oferuje kursy online, z jakimi możesz uzyskać uprawnienia Animatora Sportu i Rekreacji. Cały kurs będzie trwał jedynie 4 dni, a uzyskasz dzięki niemu dożywotni, a także uznawany w całym naszym kraju, certyfikat.

PAIZ Konsulting Sp. z o.o.

PAIZ to specjaliści, którzy mogą pomóc zmienić Twoje podejście do swojego biznesu oraz firmy. Instytut prowadzi szkolenia, jakie dotyczą różnych dziedzin działalności. Są to np. szkolenia sprzedażowe, menedżerskie, a także negocjacyjne.

Kursy F-GAZY

Prowadzimy szkolenia na uprawnienia do pracy z gazami fluorowanymi dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci gazowych.

Odrabianie pracy domowej z angielskiego

Nie jesteś pewna\/y czy Twoje dziecko poprawnie odrobiło pracę domową z angielskiego? Nie chcesz wydawać kilkudziesięciu złotych na korepetytora? To jedyna strona, która pomoże Ci w odrobieniu pracy domowej z języka angielskiego. Wysyłasz mailem zdjęcie zrobionej pracy domowej (zdjęcie musi być wyraźne i czytelne). Do maila załączasz potwierdzenie przelewu na odpowiednią kwotę. I to wszystko! Sprawdzoną pracę domową otrzymasz w mailu zwrotnym tego samego dnia.

InteliGames

InteliGames to zespół projektantów gier szkoleniowych i edukacyjnych. Przygotowujemy mechanizmy starannie dopasowane do potrzeb klientów. Gry tworzone są w formach tradycyjnych (planszówki, gry karciane) i rozwiniętych wersjach komputerowych i mobilnych. Dysponujemy także gotowymi projektami do samodzielnego użycia przez trenerów zakresu komunikacji, negocjacji, perswazji i współpracy w zespole. Prowadzimy szkolenia autorskie z wykorzystaniem opracowanych przez nas narzędzi.

Edumedical - specjalistyczne szkolenia medyczne

Nasza firma powstała w 2007 roku, początkowo zajmowaliśmy się szkoleniem lekarzy i lekarzy stomatologów w nowościach w świecie medycyny i stomatologii. Nasza firma zawsze zapewniała wysoką jakość usług. Obecnie działamy dodatkowo w zakresie szkoleń praktycznych z zakresu medycyny estetycznej, np. Szkolenia z mezoterapi i lipolizy iniekcyjnej a także wiele innych. Nasza kadra dydaktyczna profesjonalnie przygotuje Państwa do kursów. Kursy prowadzone są w sposób bardzo ciekawy i łatwo przystępny.